Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Miért nem vagyok szimpatikus...

Miért nem vagyok szimpatikus a lakástulajoknak? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nem vagyok sem alkoholista, sem "rosszulszituált", mégis minden albérletnél az a válasz, hogy mást választottak. :(
2014. jún. 3. 15:15
1 2
 1/11 anonim válasza:
így sajnos nem tudom megmondani talán ha mutatnál egy képet vagy leírnád milyen a megjelenésed (bár egy kép többet mond ezer szónál)
2014. jún. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%

Öööööö...?


Már ne is haragudj, de ez nem egy álláshirdetés, tehát nem az választ aki feladja a hirdetést, hanem TE!!!!!!!!


Vagy rossz helyen keresgélsz vagy nem tudom.

Szerintem nem nagyon engedhetik meg a bérbe adók, hogy válogassanak. Van elég kiadó lakás/ház.


Én mindig a fordítottját tapasztaltam.


Odamentem, megnéztem (ugye meg szerettem volna nézni még másikakat is), mondtam, hogy ok, majd telefonálok, hogy hogyan döntöttem, és egyből sürgettek, hogy de ne sokáig gondolkozzak, meg pár óra múlva már hívogattak, hogy ugye akkor kell az albérlet?

(ja, és macskával költöztem)


Vagyis bocsi, tényleg volt 1 alkalom, de ott nagyon húztam a számat mert valami elképesztő hely volt (kb. mint a Fűrész 1-ben az a helyiség ahol a 2 csávó magához tér)

és talán ezért, talán alapból is ez volt a terv, mondta a tulaj, hogy majd választ, hogy ki költözhet ide.


Mondtam is neki, hogy ez felejtős, akkor tárgytalan.


Figyi. Normális esetben van egy szerződés, kaució, tanuk, stb. Most nem értem mi a bajuk veled.

2014. jún. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Két gyerekes, dolgozó családanya vagyok. Diplomás. Nem vagyok szép vagy vonzó, de nem ennek kéne döntenie. Tudok normálisan beszélni, tiszta ruhában járok, stb.

Eddig minden lakásnál, amit megnéztem, az volt, hogy jönnek még többen nézni és majd eldönti, hogy ki volt a legszimpatikusabb. Aztán hívott, vagy amikor én hívtam mondta, hogy bocsi, mást választott. :(

2014. jún. 3. 15:36
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én : a két gyerek miatt-ra gyanakszom! Írod diplomás... stb! 99% (és egyedül neveled a gyerekeket? Mert sztem itt is lehet v.mi...)
2014. jún. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy a gyerekek miatt :(
2014. jún. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a volt bérbeadódat :))

Az a biztos :DD

2014. jún. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát a 2 gyerek már lehet gond, ha kicsik. 0-10 évesek.

Ezt-azt összetörnek, összefirkálnak, vagy hasonlók.

Meg ha mondjuk panelről van szó, akkor rohangásznak, kiabálnak, és aztán a szomszédok a tulajdonosokhoz járnak panaszkodni.

Aztán talán arra is gondolhat a tulaj, hogy mivel egyedül álló vagy és véletlen munka nélküli leszel és nem tudsz fizetni, akkor nincs szíve gyerekekkel az utcára tenni, és hát neki sem az égből hullik a pénz.

2014. jún. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, 2 gyemekes egyedülálló nő a megfejtés a talányra.
2014. jún. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekekre gondolok én is.
2014. jún. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem vagyok egyedülálló, csak én intézem az albérlet keresést.

Az első kérdésem az, amikor felhívom, hogy gyerek nem akadály-e. Ha nem akar gyerekkel albérlőt, mondja meg, nem megyek el megnézni. Neki sem, nekem sem lesz elpazarolt idő.

A volt bérbeadóm könyörög, hogy maradjak, árcsökkentéssel is próbálkozott, de már nagyon rossz a környezet, nem szeretnék maradni, új helyre szeretnék költözni.

A bérbeadóknak mindig elmondom, hogy hosszú évek óta bérlünk egy lakást, nem volt panasz a gyerekek miatt sosem, pénzzel sem késtünk, nyugodtan kérdezzék meg a mostani bérbeadónkat.

2014. jún. 4. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!