Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Átázott? Kiesett a kádból az...

Átázott? Kiesett a kádból az a cső amiből a mosógép engedi a vizet. Linóleum van nálunk, az alsó szomszéd is észre veszi ha 10 percig állt a víz ide fent

Figyelt kérdés
2014. jún. 28. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a linóleum fel volt hajtva a szegély alá, vagy a szegély jól le van ragasztva, illetve a kád alá nem tudott befolyni és az ajtó alatt nem tudott sok kifolyni, akkor mázli. 5-6 liternyit meg a beton még el tud vezetni ennyi idő alatt, hiába tömör mint az üveg.
2014. jún. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem házgyári, han4mpanel és alá tudott folyni a linóleum alá, akkor később fogja észrevenni a szomszéd. Akkor, amikor a betontálca telítődik.

Mi is jártunk így, hogy a felső szomszédtól csöpögött a víz.

2014. jún. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én inkább úgy mindanám, hogy a panel heggesztett illesztéseinél (főfalak) lehet átfolyás, mert ezeken a részeken csak egy kis kikenés, glettelés van, közötte kvázi légrés. Ha a víz nem ment ezekbe a sarkokba, akkor nincs baj, ha igen, akkor pár perc alatt megvan az eredménye egyel lejjebb. (1-es)
2014. jún. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az a kis kikenés az tömör beton, betömörítve. Viszont a víz tényleg ott folyik át, nálam is ez volt. ment a szomszéd fölötti lakásba alája, ugyanazon a szinten oldalra, és hozzám is egy kicsi, végig, vonalban, de általában éjfél után, amikor odaszivárgott. a fölöttem lakó meg oldalbakapta a laminált padlóján, szépen meg is szívta.


Ha a fürdő tisztességesen le van csempézve, körben. és le is van fugázva, akkor pár liter vizet az megtart. nekem szerencsém volt, éppen megúsztam az eláztatást.

2014. jún. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy értettem, hogy az elemek a kikenéseknél repednek el nem 30 év múlva, hanem már 3 év múlva. A 20 centis falszélességből meg jó ha 2-2 centit nyomják be.
2014. jún. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!