Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hol találunk olyan albérletet...

Hol találunk olyan albérletet ami nem ingatlan vagy közvetítő iroda, hanem magánszemély hirdeti?

Figyelt kérdés
Akárhol nézem a neten, mindegyik oldalon csak közvetítő iroda hirdet. Már befizettem egy helyre, de semmi. Nem találok megfelelőt, nem is küldenek és elmondtuk a feltételeket. Persze minden más jön.
2014. júl. 12. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:

ingatlan.com

alberlet.hu


Ezen a két oldalon tudsz keresni. Itt is sok az ingatlanközvetítős, de a többség azért nem kér pénzt, hogy megmutatja a lakást. Ingatlanközvetítőnek SOHA nem fizetünk! És ne várd, hogy ők küldenek neked majd pont olyan hirdetést, ami teljesen megfelel... A másik lehetőség, hogy irreálisak az elvárásaid.

Az 1. pesti albérletemet én is közvetítőtől béreltem, nem volt semmi gond velük (vagyis volt 1-2 kisebb, de nem több mint egy magánszeméllyel...) szóval nem kell tőlük félni, csak fizetni nem szabad nekik azért, hogy lakást mutassanak. Jah, a mostani albérlet is közvetítőtől van, de itt a rendes tulajjal tartjuk a kapcsolatot, neki is fizetünk, a közvetítő csak albérlőt segített találni a lakás tulajdonosának.

2014. júl. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

www.olx.hu


www.jofogas.hu


Ezeken rengeteg van magánszemélyektől, ha figyelmesebben olvasod a hirdetéseket, látni fogod ki iroda és ki magánszemély.


www.alberlet.lap.hu


Itt az oldalak közt tudsz csemegézni.

2014. júl. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kovpet ***** válasza:

"Már befizettem egy helyre, de semmi."


Mindig a lakás tulaja fizet nekik, általában az egyik havi kauciót adja át. Ha veled, mint bérlővel fizettetnek, az átverés.

Amúgy egy normál albit Budapesten normál feltételekkel és normál áron egy nap alatt lehet kiadni, de néha csak pár óra kell hozzá. Nem nagyon hirdetnek napokig.

2014. júl. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!