Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Csepel (Budapest XXII. kerület...

Csepel (Budapest XXII. kerület) milyen környék?

Figyelt kérdés
Aki lakott már a központjában vagy afelé, az hogy érezte magát arra? Rendesek az emberek?

2014. júl. 25. 15:38
1 2
 11/12 csacsi2 ***** válasza:
79%

Csepel munkás kerület bezárt gyárakkal... mindenhol van bűnözés és mint már írták igen nagy a területe, van vidékies része, kertesházak, Panel és dzsumbuj egyaránt.

Csillagtelep tényleg inkább bűnözők kedvence. Szentimre tér és környéke elfogadható jó a közlekedés a belváros irányában a hév, vagy közel van erzsébet is. Bűnözésre visszatérve nézd meg ezt:

[link]

2014. júl. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
61%

igazából kerületrész függő a dolog. a királyerdő fantasztikus, nagyon nyugodt, tele van családi házakkal, nagyon szerettem ott élni!

lassan 6-7 éve költöztem el, a csillagtelep környékére, háááát...

nagyon visszavágyom a királyerdőbe. itt az erdősoron visszhangzik minden, bár a sétányokon van élet, tetszik ez is valamilyen szinten, mert mindig is arra vártam hogy nyüzsgés legyen körülöttem.

a nyuszi sétány a legkulturáltabb az összes sétány közül. a királymajor is elég nyugis de ott néha olyan arcok járnak hogy félelmetes :D de ott is vannak jó nagy házak

hát nem tudom.. a hév felé meg a gyárnál van tré, ott tömörül minden szegény meg réti néger szóval az egy elég veszélyes környék (számomra). ott vannak a legtöbb lopás stb.

2014. júl. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!