Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mit lehet tudni a Népszínház...

Mit lehet tudni a Népszínház utcáról? Milyen a közlekedés, a közbiztonság? Milyen boltok/üzletek vannak a közelben? Minden érdekel.

Figyelt kérdés
Friss információkra lennék kíváncsi.

2014. aug. 2. 19:13
 1/7 anonim válasza:
100%
Kozlekedes szempontjabol jo, hiszen ott a blaha. Villamosok, buszok, metro... Kozbiztonsag szempontjabol viszont nagyon rossz. Ott is latszik mirol hires a 8. kerulet. En nem koltoznek oda.
2014. aug. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
közbiztonsággal mi a probléma? (nem vagyok budapesti, nem tudom mi arrafelé a helyzet)
2014. aug. 2. 19:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

itt az utca:

[link]

Ott jobbra a 3 könyöklő pacákot figyeld :))

Nappal kb. ilyen, de járnak arra sűrűn rendőrök is, szóval szerintem nem vészes. Kb. fél az ember de általában nem történik semmi. Lányom dolgozott ott sokszor 9-10 óráig és épségben jött mindig haza. De lehet, hogy csak megúszta. Inkább megkértem, hogy ne dolgozzon ott, ne kelljen már mindig idegeskednem miatta.

2014. aug. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
De látod, azért sok nyugdíjas is sétálgat ott, és mostanában nem mondtak a hírekben ilyet, hogy bárki meghalt volna ott ártatlanul. :)
2014. aug. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tömegközlekedés szempontjából kiváló, a környék maga nem is lepukkant, de az emberek... Tele van részeg csövesekkel, tönkreteszik a helyet.
2014. aug. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nepszinhaz utcaban mindenfele szinu ember megfordul, rengeteg a lecsuszott, alkoholista, drogos figura. ott zajlik az elet, mindig van valami az utcan. a kozbiztonsag nem annyira rossz, rengeteget jaroroznek a rendorok es be van kamerazva az egesz. az utca vegen van piac es lidl. az utca kozepenel van metroallomas es kis tesco.
2014. aug. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Közlekedés nagyon jó. Üzletekről nem sokat tudok de van a közelben egy Lild és egy kisebb Tesco. Viszont én eléggé kellemetlenül érzem magam, ha este kell arra felé mennem. Nappal nem vészes, de vannak alapszabályok amit a 8. Kerületben be kell tartani.
2014. aug. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!