Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albérletből albérletbe, hogyan?

Albérletből albérletbe, hogyan?

Figyelt kérdés
Ha van 1 hó-kauciód és azt mindenféleképpen le kell lakni viszont nem biztos hogy 1 hónap alatt talaltok albérletet, hogy lehet megoldani ezt a kuszaságot, gyerekkel költöznénk és az nagyon megnehezíti a dolgokat, és addig meg nem akarunk itt felmondani amííg nincs másik

2014. szept. 16. 18:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell lelakni a kauciót. Az visszajár, amikor elköltözöl, ha nem okoztál kárt a lakásban.
2014. szept. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
11%

Elméletben visszajár, a gyakorlatban nem nagyon szokták visszaadni. 1 hónap alatt nem lehetetlen lakást találni, de nem is könnyű... viszont kirakni nem tudnak, ha nincs hová menned. Azzal együtt nem érdemes erre számítani.


Általában úgy oldják meg, hogy minden költözésnél buksz párszáz ezret. Mert ugye az albérlet, az ócsó.

2014. szept. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 kiad-lak ***** válasza:
100%

Kaució kizárólag az okozott károk fedezete. Elszámolásnál, ha van tartozásod, nyilván az is lejön belőle.

"Le kell lakni"?? Nincs ilyen.

2014. szept. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
9%
Most mit hazudsz neki? Kivétel nélkül mindenki ezt csinálja, ha egyáltalán lelakni engedi. A jellemzőbb, hogy mondvacsinált indokokkal megtartják. Indíthatsz érte pert, ha úgy gondolod.... (azaz kifizetheted a sokszorosát azért, hogy majd egyszer, talán, visszakapd.)
2014. szept. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%

"A jellemzőbb, hogy mondvacsinált indokokkal megtartják."


Szerinted... Tipikus albérlő szöveg :((

2014. szept. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerinted. Tipikus bérbeadó szöveg :)
2014. szept. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem simán visszaadták a kauciót...
2014. szept. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%
#5, én nem vagyok tipikus albérlő. Tudod miért nem? Mert akármikor közlöm veletek, hogy ha a pénzemért tartjátok a kiskezeteket, tanuljátok meg a helyeteket. Az értelmesebbje felfogja...
2014. szept. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
38%
#5 Nem, tipikus csóringer szöveg, ráadásul egy olyané, aki fordítva ül azon a bizonyos lovon :)))))
2014. szept. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
17%
Utolsó, nincs értelme vitatkozni veled a semmin... eleve nem nézem ki belőled, hogy olyan lakást kínálnál, ami engem érdekelhetne. Innentől felesleges. :)
2014. szept. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!