Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Élhető állapotnak számít, ha...

Élhető állapotnak számít, ha nincs meleg víz?

Figyelt kérdés

Albérletben lakunk panelben. Tavaly minden rendben volt, idén viszont kezdődtek a problémák a vízzel.

Nyáron mindig volt meleg víz, de most ahogy hűl le az idő, egyre ritkábban van. Eleinte csak heti egyszer nem volt forró víz. Most eljutottunk oda, hogy semmikor nincs még csak langyos se. Eddig éjszaka tudtam hajat mosni, mert nappal ugye alapból nincs. Most már éjszaka sincs, csak hideg.

Említettük a házmesternek, elrendezte annyival, hogy ez van, sajnálja.

Jelenleg új albérletet keresünk, de nem megy egyik napról a másikra.

Ma is hajat akarunk mosni, de hajnali kettő előtt úgy fest, esélytelen. Legutóbb akkor volt meleg víz. A férjem holnap korán munkába megy, én állásinterjúra, nem mehetünk ilyen állapotban.

Ne mondjátok, hogy mossunk reggel, akkor sincs, maximum a nagyon éjjeli órákban, ha épp szerencsénk van.


Mit lehet tenni?


2014. okt. 26. 21:46
1 2
 1/20 anonim válasza:
95%
Forraljatok vizet lábasban addig.
2014. okt. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Tulajnak nem szoltatok?
2014. okt. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Semmikor nincs, kettes, semmikor.


Eddig csak a házmesternek, mert azt hittük, időszakos dologról van szó, de hónapok óta csak romlik.

2014. okt. 26. 21:51
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
Forraljatok lábasba vizet, bele a zuhanytálcába, hideg vizzel elkverni, és pl. fogmosópohárra merni a vizet a hajadra. Légy kreatív.
2014. okt. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Nem élhető állapot, de nem is kibírhatatlan. Forraljatok vizet lábosban, és a kádban állva pohárral magatokra öntitek.
2014. okt. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Hosszadalmas procedúra lesz, mivel nekem derékig ér a hajam, a páromnak meg lapockáig. Mindegy, megpróbálkozunk ezzel, köszi.
2014. okt. 26. 21:53
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
A ház többi lakójának van?
2014. okt. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%

Nekünk három hónapig nem volt, mikor fürdőfelújítás volt. Feltaláltuk magunkat. Víz melegítve gázon + lavór... :D Kibírtuk.


Amúgy nem élhető állapot, de átmenetileg kibírható.

2014. okt. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
9. vagyok. És ha a Távfűtő műveket kérdeznétek meg? (Nem a házmestert).
2014. okt. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező, hetekig így mosakodtunk, amikor a házunk épült. Nekem is hosszú hajam volt.


Túl el vagytok kényelmesedve. Mindent meg lehet oldani. Tudom, kényelmesebb a vezetékes melegvíz, de ha nincs, akkor fel kell találni magatokat.

2014. okt. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!