Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Számla pótlása?

VikiToth kérdése:

Számla pótlása?

Figyelt kérdés
Ha bérlőként nem kapok meg egy közmű számlát, akkor ha bemegyek pl. a Főtávhoz, vagy az Elműhöz, ott be tudom fizetni, ha tudom a fogyasztási hely számát, ügyfélszámot, címet, tulajdonos nevét (de nincs az én nevemen a fogyasztási hely)?

2014. dec. 18. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. dec. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, ezeken a helyeken mi a szokás, de szerintem mindenhol műxik a dolog, egy próbát megér, ha nem akarod a tulajt bevonni.

Van egy központi szám, ezt felhívod, és a megfelelő mellékhez kapcsoltatsz az automatával.

Kezedben van az előző számla, tehát be tudsz diktálni nevet, ügyfélkódot, óraszámot, stb., amit kérnek.

Mikor az ügyintézőhöz kerülsz, mondod, hogy te vagy a tulajdonos, nem kaptad meg a számlát, küldjenek egy újat. Küldenek. (Felénk legalábbis.)

Arra azért vigyázz, hogy ha Viktóriának hívnak és egérhangod van, akkor ne úgy mutatkozz be, hogy Kovács Béla lakástulajdonos. Férfi tulaj esetén férfi telefonáljon, nő esetén nő.

2014. dec. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!