Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Csak szerintem tünik úgy,...

Csak szerintem tünik úgy, hogy egy férfi és egy nő, jobban elvan egy albérletben, mint két férfi?

Figyelt kérdés

Itt most arra gondolok, amikor két fiatal összedobja a dolgokat és albérletbe megy.


Egyrészt a nők egy része "nem mind" higinekisabb, másrészt jobban elviselném itt, ha a csaj pasit hozna fel, mint a pasi csajt. Nem azért mert örülnék a pasinak vagy valami, hanem ellenkező esetben lehet rosszul érezném magam néha.


Itt most tegyük azt félre, hogy "jajj biztos megdugni akarod", mert erről szó sincs. Csak az a lényeg, hogy szerintem egy férfi meg egy nő, jobban kijön együtt egy albérletben mint két férfi, részben azért is, mert két férfi dupla akarat ~ két dudás nem fér meg egy csárdában.


Meg nekem az a kép van a szemem előtt, hogy hazajön a srác, leveszi a zokniját ledobja a földre, lefekszika kanapéra bekapcsolja a TV-t a pizzával és ott büzölög.


Tudom lehet beteges dolog de ez van.

Szerintetek?


Itt most a 24+/- pár év kombóra gondolok amikor kell egy albérlet, de egyedül nem megy.


2015. máj. 16. 20:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát, szerintem ez baromság... Ebben az elképzelésben tehát van a férfi, meg egy bejárónő, aki takarít, hogy a srác ledobott zokniját valaki felszedje, és ne legyen büdös az egész lakás?


Eléggé beteges elképzelés, szerintem...


Ezenkívül, egy nő is lehet éppen úgy akaratos, mint egy férfi - nem tudom, nő vagy férfi vagy-e (bár gyanítom férfi a leírás alapján) de a nők nagyobb része nem egy szolgalelkű valami, aminek az életcélja a férfinem kiszolgálása...

2015. máj. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Te most valami nagy hülyeséget írtál le bocs.


Én férfi vagyok. És azt mondtam ha kifognák egy férfi albérlőtársat, akkor, ő hazajönne stb. amiot fent írtam, ez a kép van a fejemben.


De ha lány lenne a lakótársam, azért az nagy bolondságra vall hogy lányként ugyanezeket megcsinálja.


Meg egyébként is, egy véres betét is kevésbé zavaró, mint pl. egy eldobott sz@ros boxer.

2015. máj. 16. 20:29
 3/24 anonim ***** válasza:
93%

"Meg nekem az a kép van a szemem előtt, hogy hazajön a srác, leveszi a zokniját ledobja a földre, lefekszika kanapéra bekapcsolja a TV-t a pizzával és ott büzölög."


Magadbol indulsz ki, vagy mi? Ha nem tudsz magadnak kulturalt ferfi lakotarsat keriteni, mibol gondolod, hogy talalsz olyan not, aki megbizna benned annyira, hogy egy lakasban akarjon lakni benned? Ha azt hiszed, hogy egy masik nemu kozelsege ugyanannyira laza tema egy no szamara, mint egy ferfinak, nem ismered a noket.

2015. máj. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Tudom hogy a nőknek ez lehet probléma, én nem azt írtam hogy most keresek egy csaj lakótársat. Csak azt írtam szívesebben elélnék szerintem egy lánnyal egy albiban mint egy fiúval.


Lehet én vagyok hülye, hogy ilyen képeket látok magam előtt, nem tudom, gondoltam majd ti is hozzátesztek ezt-azt, de itt csak kérdőrevonást látok részetekről.

2015. máj. 16. 21:31
 5/24 anonim ***** válasza:
65%

Nem azon múlik amúgy, hogy milyen nemű. Mindkét nemnél vannak kupisabbak, meg rendesebbek. Jót kell kifogni.


Viszont. Szoktam járni fiú albérletben (szintén 24 évesek, 4-en vannak együtt). Igaz, hogy úszik a mocsokban, de igazi fiús buli lakás. Nagyon jól elvannak együtt. Nem tudok melléjük egy lányt odaképzelni. Persze szívesen vagyok náluk, de annyi bőven elég :D


A két dudásra meg annyit, hogy akkor már inkább a fiú-lány kombináció nem jön ki annyira egymással.

Én azt tapasztaltam, hogy fiú-fiú lakótárs ha be is szól egymásnak, lazán kezelik a dolgot. Ha lány-lány lakótárs szól be egymásnak...ja bocs, ilyen nincs, inkább szidjuk magunkban és elmondjuk a barátnőnek. Vagy ha beszól, soha többet nem beszélnek :D

Viszont egy lány simán összeveszik egy fiúval, hogy kapja össze magát, mert gány a lakás :D

2015. máj. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
87%

Laktam albérletben, nekem aztán mindegy volt az albérlőtársak neme, nem is volt közös nappali, akarata egy nőnek is van (nekem elég sok), de ez miért számítana egy egymás mellett élésnél? Alig láttam a többieket néha, nem zavartuk egymás köreit, semmiféle akarat egymásnak feszülése nem volt. A párunkkal együttlakásnál lehet ez, de egy idegennel max. akkor van gond, ha nem tud normálisan létezni a lakásban. Én ilyeneket sosem fogtam ki, kivéve, amikor egy pár folyton feltekerte a termosztátot.


Ha látnád a szobámat, nem gondolnád, hogy a lányok rendesek, az tuti. Bár zokni csak ritkán van a földön (az sem büdös, már eleve a szennyes zokni a szennyesládában landol. programozó voltam, az ehhez igen hasznos lustasággal, de ennyire lusta még én se vagyok), én inkább papírhalmokat tartok mindenfelé :) S házikedvenc porcicákat, a takarítás nem erősségem, de albérletben nem hagytam kupit és piszkot a közös részeken, ez alap.


Nem látok semmi különöset egy férfi és egy nő együttlakásában, voltam ilyen szituban, 2 idegen, 2 szoba, nem volt gond egy szál se.

2015. máj. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
93%

Láttál te már nőt közelről már nem azért? Lánytestvéred biztos nincs, de lehet semmilyen se mert nem sok fogalmad van az együttélésről.

Az együttélésnek semmi köze a nemekhez. Egy nő is lehet ugyanolyan trehány és undorító. Már miért lenne bolondabb egy rendetlen, gusztustalan nő, mint egy férfi? És mi ez a két akarat? A nőnek talán nincs akarata? Ne haragudj de benned valami tévképzet él, hogy a nők kevesebbek, ezért könnyebb velük együttélni vagy mi? Egy nő is ugyanúgy lehet büdös, sőt megsúgom, még sz*ros is lehet a bugyija...

Különben meg miért várnád el, hogy egy nő elviseljen téged ha olyan vagy mint a fent leírt férfi? Ha meg nem vagy olyan, akkor mégis miből gondolod, hogy a többi olyan?? Nem beteges vagy, egyszerűen tudatlan. Amivel nincs baj, akkor van a baj, ha valaki az és szentül meg van győződve az igazáról mégis.

2015. máj. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
28%

Legjobb barátom is most 2 lánnyal lakik együtt, ezelőtt egy sráccal lakott, aki kb hetente mosogatott rohadt a szobájában a kaja stb.

Most nagyon jól el van.

Barátnőm pedig több albérletben lakott már, de fiúkkal jobban kijött.

2015. máj. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
37%

Én csak arról tudok nyilatkozni, hogy mikor lányok voltunk csak, akkor "megöltük" egymást. Viszont egy sráccal (akivel nem kavartunk) sokkal jobban kijöttünk.

Úgyhogy én ezt támogatom.

2015. máj. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Hát hamarosan lehet aktuális lesz a kérdés, ezért is érdekelt ez, én szeretnék kikapni egy lány albérlőtársat, csak hát ugye ez elsőnek perverzen hangzik, még nekem is, ha olvasnám valahol hirdetésben pl.


De ezen felül szerintem fontos az alapvető szimpátia is, hogy legalább a köszönésen kivül pár szót váltsunk nap mint nap, mert én kolis vagyok jelenleg, van olyan szobatársam akivel nem váltok szót, és hát sok is ebből a konfliktus.


Szóval nem mindegy azért hogy milyen lány, de nem is kell jóbarátoknak lennünk vagy ilyesmi. Csak legyünk beszélő viszonyban és jó viszonyban. Véleményem szerint.

2015. máj. 17. 01:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!