Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Reális olyan albérletbe...

Reális olyan albérletbe költözni, amelyik az egyetemtől 1 órányira van bkv-val?

Figyelt kérdés
Vagy inkább kész szívás és közelebbit kellene keresnem?

2015. jún. 15. 22:37
 1/7 savanyújóska ***** válasza:
100%
Kibírható, de ha van közelebbi ne fogd vissza magad. Ha amúgy otthonról sokkal tovább tartana, akkor mindenképp jobb, de 1,5 óra helyett, nem vállalnám. De még egyszer mondom, teljesen kibírható, sokan járnak ennyi idő alatt munkába/egyetemere.
2015. jún. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Itthonról szinte lehetetlen lenne bejárnom, kb. 3 órás az út, át is kell szállni és az átszállásra gyakran sokat kell várni. A belvárosi albérletek pedig ennél sokkal drágábbak, szóval szerintem ezt választom. Ha sokan csinálják, és bírható, akkor jó lesz így nekem is.
2015. jún. 16. 10:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz sulihoz. Sokan munkába is utaznak ennyit vagy többet, és a tömegközlekedésen is tudsz tanulni.


De szerintem inkább az lesz, hogy órák után majd beültök könyvtárba, teázóba... stb. tanulni, és csak aludni jársz majd haza.

2015. jún. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. :)
2015. jún. 16. 21:51
 5/7 A kérdező kommentje:
végül találtunk egy olyat 2 társammal, ami 20 percre van :)
2015. aug. 22. 13:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Grat :) Sok sikert a sulihoz :)
2015. aug. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2015. aug. 22. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!