Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » A tulajnak van köze a munkámhoz?

A tulajnak van köze a munkámhoz?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk albérletben a párommal. Tegnap sajnos elveszítettem az állásom leépítés miatt, de nincs baj, mert van félretett pénzünk, ki tudunk fizetni mindent amíg nem lesz másik munkám, eddig is rendesen kifizettünk mindent, sose volt semmi baj velünk.


Szólni kellene erről a tulajnak?


2015. szept. 9. 13:25
 1/8 kovpet ***** válasza:
100%
Nem kell, ha tudsz fizetni.
2015. szept. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Minek szólnál? Teljesen a magánügyetek, amíg tudtok fizetni mindent.
2015. szept. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

NEM!!!!!

Még véletlenül hirtelen szüksége lesz a lakásra is kitesz benneteket.

2015. szept. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze az anyagi helyzetedhez vagy a munkaviszonyodhoz. Fizeted az albit ahogy eddig és ennyi.
2015. szept. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Amíg kifizetitek rendesen a bérleti díjat és a járulékos költségeket (rezsi), addig semmi köze a tulajdonosnak ahhoz, hogy mindez honnan jön.

Gondolj csak bele, pl. rengeteg diák lakik albérletben, akik "fizetőképtelenek", a szüleik állják a költségeket. A tulajdonosokat többnyire nem érdekli miből, csak legyen kifizetve a lakás normálisan.

Én nem szólnék róla, semmi köze hozzá!

2015. szept. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A biztonság kedvéért nem szólnék, ne agyaljon feleslegesen hogy "jajj nem fognak fizetni". Amúgy nincs köze hozzá.
2015. szept. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem, akkor jogos lenne a felháborodásom, hogy ha az idősebb szomszédok arról kezdenének el pletyizni, hogy túl sokat látnak itthon?
2015. szept. 11. 13:27
 8/8 SirDanielLangesz ***** válasza:
Nem kell veluk foglalkoznod, ok mar csak ilyenek. Egyebkent tavmunka miatt sokan dolgoznak otthonrol, nekem egyik szomszedom oktatovideokat keszit peldaul.
2015. okt. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!