Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Azt a feladatot kaptam a...

Azt a feladatot kaptam a tulajtól, Hogy költöztessek be egy uj albérlőtársat abba a lakásba ahol én is lakom. Mikre figyeljek az uj lakó személyével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mi az amire figyeljek mielőtt beköltöztetem az uj lakót? 3 szobás albérlet, 2 szobában 2 fiu, harmadik üres.

2015. szept. 20. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
hogy barátkozós kislány legyen a harmadik lakó, arra figyelj.
2015. szept. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Megmutatod neki, hogy mit hol talál, mit használhat mit nem. Te is voltál új lakó.
2015. szept. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
És mit fizet a tulaj a fáradozásodért? Vagy percentet kapsz, hogy hozol neki új lakót??? És ha nem tetszik neki, téged is kidob? Vagy mi lesz?
2015. szept. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nyugi nyugi, nem dob ki senki senkit, én ezt egy lehetőségnek látom, hogy megválaszthatom kivel lakjak együtt, a tulaj fizessen ezért? jobb lenne ha a tulaj beköltöztetne egy hülyegyereket és nekem nem lenne gondom ezzel, de beleszólásom se lenne?
2015. szept. 21. 22:30
 5/6 anonim válasza:
52%

Böngészd a hirdetéseket!

Lófarkas kislány hasonló adottságú lakótársakat keres! :-)

2015. szept. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tök jó dolog, ha nem a tulaj visz valakit oda, hanem titeket, már ott lakókat kérnek meg, hogy szerezzetek még valakit. Ezt nagyon jól látod.


Ha budapesti lakásról van szó, akkor nagyon egyszerű a feladatod. Felteszed a hirdetést akár jófogásra, ingatlan.com-ra, facebookra és záporoznak a jelentkezők.

A komolyakat meginvitáljátok, megmutatjátok a lakást, megkérdezitek mivel foglalkozik, milyen az életvitele és ritmusa. Elmesélitek az elvárásaitokat (ne csináljon 3 naponta házibulit, ne trombita legyen a fő hangszere, amin napi 5 órát gyakorol, takarítson, stb.), mindent megbeszéltek, amire kíváncsiak vagytok. Pár napot adtok a jelentkezőknek, majd egy este leültök a lakótársaddal és kiválasztjátok a legszimpibbet. Nagyjából ennyi.

Esetleg burkoltan, finoman érdemes rákérdezni az anyagi lehetőségeikre, hogy lássátok, hogy fizetőképes lesz-e és én azt mondom hagyatkozzatok a megérzésekre.

2015. szept. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!