Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » SÜRGŐS! Kisgyerekkel kirakhatn...

SÜRGŐS! Kisgyerekkel kirakhatnak az albérletből?

Figyelt kérdés
Albérletben vagyunk és elkelt a lakás, a vevőnek minél hamarabb kell. Akinél mi béreljük azzal 30 napban egyeztünk meg pénteken, de egyenlőre nem találtunk még semmit. Megöl az ideg, hogy hova megyünk. Ilyenkor mi van? A két havi kauciót azt vissza fogjuk kapni?
2015. okt. 20. 21:55
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Ja a szerződés meg kb. 3 sor, le van írva mennyi kauciót fizettünk, meg hogy meg kell őrizni a lakás állapotát, ezekkel nincs is gond, vigyáztunk rá tényleg.
2015. okt. 22. 09:09
 12/33 A kérdező kommentje:
Ja 8-as szerintesd úgy keresünk lakást hogy mikor oda megyünk megkérdezem hogy gyerekkel ugye nem fognak kitenni, vagy még is hogy gondoltad? Érdekesen látod. És még egyszer mondom nem akarunk itt maradni,keresünk másikat. Csak ha esetleg nem találunk 30 nap alatt, akkor kíváncsi voltam mi van.
2015. okt. 22. 09:17
 13/33 anonim ***** válasza:
0%
Akkor annyi a megoldás, hogy költözzetek pestre. Vagy budára, az olcsóbb (csak rosszabb).
2015. okt. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
28%
De hogy adtál el a tudtotok nélkül? Valaki megvette látatlanban vagy bementek megnézni amikor nem voltatok otthon? Ha tudtotok nélkül bejárkáltak, akkor én biztos nem sietnék a kiköltözéssel. Volt rendes felmondás, aláírtatok valamit, hogy tudomásul vettétek? Kérjetek vmi ilyen hivatalos papírt, az is pár nap mire megcsinálják és akkor onnantól számítódik a 30 nap.
2015. okt. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nem kéne szívózni, mert a tulaj megjelenik két kopasszal, és kidobálják a cucurkáitokat a ház elé. Én biztosan ezt csinálnám, ha miattad elmenne egy vevőm, aztán mehetsz a sóhivatalba.


Annyi eszetek volt, hogy utaltátok a pénzt, vagy legalább átvételi elismervényt kértél? Vagy teljesen feketén ment?

2015. okt. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
70%

"Csak ha esetlen nem találunk"


Szállodát javaslok. Úgy szokták.

2015. okt. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 xswerdy ***** válasza:
0%

Hogy volt ez, hogy eladásra hirdették a lakást, miközben bent laktatok? Ilyenkor igen nyomott bérleti díj szokott lenni, ami kompenzálja, hogy esetleg gyorsan kell költözni. És ezt valóban nem gyerekes családoknak találták ki.


30 nap volt a szerződés szerinti felmondási idő? Vagy csak beállított a tulaj, hogy eladta, ok-e a 30 nap, és ti belementetek? Nem kellett volna. Így már nem könnyű viszakozni.

2015. okt. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
55%

Kedves 13. Te mejik bolygoról jössz?

az nem megoldás a lakhatási problémára hogy egy másik városba költözik. Buda olcsobb és rosszabb? Pesti elitrőll ne halottam de budairól igen tudod Rozsadomb,sashegy,stb.

pest 8ker, józsf utca.


Albérletben nics sokbeleszólásod,hogy a tulaj mitcsinál kéglivel.max a kövi helyen kapacitálod,hogy ha eladjakor ne 30napotok legyen hanem több,és hogy a kaució visszajár.

Mindazonálltal költözbe bármibe és ott is keress,hogy amikor mrgvam mrgfelelő akkor dobbants.

2015. okt. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
87%

Ez nekem is megütötte a szemem, h Buda olcsóbb?! Minél?

I.,II. meg a XII., kerületben a legdrágábbak a négyzetméter árak az egész országban. Pesti oldalon a Belvárosban tudnak versenyezni az árakkal, de nem ekkora területen.

Illetve a pesti oldal is általában drágább mint bármelyik más magyar település.

El sem tudom képzelni h a válaszoló mihez viszonyított.

2015. okt. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 ReniPeti8676 válasza:
2%
Remelem asok rosszmaju ,gusztustalan hozzaszolonak megnyomorodik a csaladja es azt is remelem ,h hamar! A gyermeket vedi ezzel a kerdessel ey olyan ember aki 3 ev alatt nem keves penzt fizetett ki albira es eladtak a feje folul szo nelkul.. mennyi fereg van ebben az orszagban.
2016. jan. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!