Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » SÜRGŐS! Kisgyerekkel kirakhatn...

SÜRGŐS! Kisgyerekkel kirakhatnak az albérletből?

Figyelt kérdés
Albérletben vagyunk és elkelt a lakás, a vevőnek minél hamarabb kell. Akinél mi béreljük azzal 30 napban egyeztünk meg pénteken, de egyenlőre nem találtunk még semmit. Megöl az ideg, hogy hova megyünk. Ilyenkor mi van? A két havi kauciót azt vissza fogjuk kapni?
2015. okt. 20. 21:55
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Sikerült időben kiköltöznünk... De sajnos csak olyan albérletbe tudtunk költözni ismerős által ami szintén eladó, de reméljük hamarosan tudunk házat venni mielőtt még ez a lakás elkelne.
2016. jan. 18. 18:50
 22/33 anonim ***** válasza:
96%

"eladtak a feje folul szo nelkul.."


A kérdező is leírta,hogy 30 nap haladékot kaptak.

Legalább olvasni tudnál,ha az írás nem megy...

2016. jan. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
0%

Ja, Kerdezo, sok itteni valaszolo szerint akinek nincs sajat lakasa az mar nem is ember. Persze kivancsi vagyok kozuluk hanynak sikerult ugy a honahitott sajat, hogy a szuleinek sincs sajatja, mert ugy a nehez am ha neked kell a nyugdijas szulo alberletebe is besegiteni, plusz a sajat lakhatasod biztositani, es kozben meg tegyel felre lakasra.


Kezdjuk ott: hogyan ertesitettek az eladasrol? Felmondtak e rendesen irasban tertivevennyel a szerzodest ahogy kell?

2016. jan. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
69%

Nem mind1,hogy volt,szerződés vagy sem,vagy szóban beszélték meg?


A kérdező saját maga leírta: "Akinél mi béreljük azzal 30 napban egyeztünk meg " Ezen mi nem érthető?

2016. jan. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
91%

Hát már nem azért, de a bérlők se szívbajosak. Közlöd, hogy el fogod adni a lakást és 30 napja lesz a költözésre, szerinted érdekli? Úgy vannak vele, hogy jaj hagyjuk már, majd jó sokáig árulják biztos. Aztán jóval élénkebb manapság a lakáspiac, egy-egy jó lakás már egy-két hét alatt el is kel onnantól, hogy felkerült. Aztán még van 30 napja költözni, hát nem akkor kell elkezdeni nézelődni, mikor már el is adták.


Tudtuk nélkül úgy sem lehet eladni, mert elmennek megnézni. Mikor én lakást vettem, akkor néztem olyat, amiben kisgyerekes bérlő lakott, nem akarta kinyitni az ajtót hogy megnézhessük a lakást, pedig mondta az ingatlanos, hogy egyeztetett vele hányra jövünk, jó persze oké, aztán ott kopogtunk, csengettük és nem nyitotta ki. Végül a tulajt kellett felhívni, hogy szóljon már neki, hogy akkor engedjen már be, és akkor nagy duzzogva kinyitotta, mert hívta a tulaj is.

Jó volt a lakás, de ez már nem tetszett, hát ki is derült, hogy ja hát neki nincs is terve arra, hogy hova költözik, nem is néz még másikat meg majd meg izé. Nem is tudom hogy tettük volna ki, ha megvesszük.


Azért ne a tulajdonos legyen már a hibás, ha gyorsan talált vevőt.

2016. márc. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
3%
Mi is már a 2. Olyan albérletben vagyunk aki csak hitegetett az elején hogy hosszú távra adja ki, aztán hirtelen mégse. Nagyon férgek tudnak lenni, képesek lennének gyerekkel is kirakni. A 30 nap semmire nem elég, ha albérlet keresésrôl van szó. AZ ilyeneknek csak annyit kívánok hogy találjon emberére.
2016. máj. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem elég 30 nap? Hacsak nem mucsajröcsögén laksz, akkor egy héten belül lehet lakást találni, annyi kiadó van.


Miért féreg aki a saját lakását eladja? Meg mégis mit gondolsz, majd egy évet ad arra, hogy felemeld a segged és máshova költözz? 30 nap untig elég, még akkor is, ha mindent egyesével csomagolsz be és viszel át az új helyre. Aki nem talál 30 nap alatt albérletet az meg is érdemli.

2016. máj. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk nem eladja csak gondolom drágábban akarja kiadni. 2 kisgyerekkel találj 30 nap alatt olyan albérletet Ami AZ ovitól nem fényévnyire van és nem 75-80.000Ft feletti a bérlés költsége. Irreálisan felmentek AZ árak, holott a fizetések nem követték, követik! Okoskodni sokkal könnyebb a székbôl ülve, mint átélni egy ilyen helyzetet. Persze amíg nem a saját bôrömön tapasztaltam addig én se hittem el.
2016. máj. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

"Nálunk nem eladja csak gondolom drágábban akarja kiadni."


Szíve joga.Ettől még nem lesz féreg vki.

Csak kíváncsiságból rákerestem egy hírdetési oldalon a Bp-i albérletkínálatra--több mint 7800 kiadó ingatlan.Az,hogy milyenek a te egyéni igényid az egyéni szoc problem...

2016. máj. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
0%
ok, de akkor ne mondja hogy hosszú távra adja ki, ha 4-5 hónap múlva felmondja
2016. máj. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!