Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Alberletre lenne minnel elobb...

PetraDani kérdése:

Alberletre lenne minnel elobb szuksegunk, maximum 50ezer korul. Tudnatok segiteni?

Figyelt kérdés
19 eves lany vagyok iden erettsegiztem, hugom 15 eves es gimnaziumba jar.Elkezdtem dolgozni egy gyarba, es olcso alberletre lenne szuksegunk, mert ugy megunkat is el szeretnem tartani.Itthon nem maradhatunk semmifelekeppen sem. Csepel es kornyeken, erdekelne alberlet! De minden megoldas jol jonne, kerlek segitsetek!
2015. nov. 2. 06:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Beírod a google-ba és kiadja.De ez így kevés infó.Milyet akarsz?50ezer+rezsi,plusz 2 havi kaució az átlag,ilyet sokat fogsz találni.
2015. nov. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi pénzért lehet találni egy szobát. Teljes lakás még Csepelen sincs ennyiért.
2015. nov. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Soroksáron tudok.Normális-korrekt a tulaj.Ezt viszont elvárja a lakoktól is.Kertes ház.Ha érdekelj,írj privit.
2015. nov. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!