Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapest melyik környékei...

Budapest melyik környékei olcsóbbak albérlet téren?

Figyelt kérdés

Természetesen nem a 8. ker re gondoltam. És nem is valami nagyon külső kerületre. Mit ajánlanátok melyik kerületeket érdemes nézegetni, ami rendesebb kerület és nincs is nagyon kinn, és az albérlet árak se az egekben.


Persze tökéletes csak a mesékben van ezt én is tudom, de én nem ismerem BP et, csak kevés részét, szóval nem tudom hol nézelődjek.



2015. nov. 29. 19:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Rendesebb kerulet = magasabb arak. Amit te akarsz, lehetetlen. Vagy az igenyeidet add alabb, vagy legalabb lodd be h. milyen osszeget szansz alberletre.
2015. nov. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jó, ezt írtam, is hogy nincs olyan, hogy a legjobb kerületbe a legolcsóbb albérlet. Én az kérdeztem, hogy pár kerület érdekel ami nem annyira "elit" de nem is 8. kerület. Mert nem ismerem BP et, lehet simán beköltöznék valami gettóba mert nem ismerem melyik hely mennyire jó.
2015. nov. 29. 19:57
 3/12 anonim ***** válasza:

Hol dolgozol? Mihez kell közelebb lennie az albérletnek?

A külső kerületek egész jók, de nem mindegy mennyit utazol naponta!

2015. nov. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nagyjából minden állás a szakmámban az XI kerületben van, ezt a kerületet ismerem egyedül BP en, és tudom, hogy ez valóban drága. Esetleg tudtok környező kerületet ami fél óra esetleg kicsit több tömegközlekedéssel, nem gettó színvonal, de azért mégis kicsit olcsóbb.
2015. nov. 29. 20:39
 5/12 A kérdező kommentje:
Pl Csepel az milyen környék? Én abból a minimális ismereteimből úgy tudom nem igazán jó. Egy brutális paneldzsungel. Csak mert ott találtam rezsivel együtt (internet tv is beleértve) 100 000 alatt albérletet. És akkor még elképzelhető hogy enni is tudunk.
2015. nov. 29. 20:52
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a 11-hez közel akarsz, nem gettót, akkor 22. kerületet ajánlom, a Nagytétényi rész már kevéssé jó, de a Budafok-Budatétény nagyon kellemes, és olcsóbb, mint a 11.
2015. nov. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is a 22-t ajánlanám. És még Nagytétény se olyan rossz ám! Vagy Gazdagrét. Az ugyan panel, de megfizethető és rendes környék.
2015. nov. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten nincsenek gettók. Ha az ár számít akkor mindegy hova költözöl csak olcsó legyen és járjon a közelben BKV. Szerintem a 8. kerület sem rossz ha ott találsz jó áron. Megnezni érdemes mindenkepp. Akkor is mondhatsz nemet.
2015. nov. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A jófogáson nézegettem albérleteket, nem akarok hinni a szememnek. Legalábbis több garzont is láttam ilyen 40-50 000ft+rezsi vel. Ez reális lehet? Én ha már rezsivel együtt 70-80 000 ből kijövök már azért összeteszem a két kezem, mert akkor nem feltétlen kell zsíros kenyéren élni :D
2015. nov. 29. 22:07
 10/12 A kérdező kommentje:
És az XXII ker. ben néztem. Ha valóban 70 000 ből is kijöhet egy kisebb lakás akkor ez valóban nekem való kerület. Pláne ha rendesebb a környék. Na meg a munkától is kb fél órára lenne+ barátnőm egyetemétől is.
2015. nov. 29. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!