Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapest melyik környékei...

Budapest melyik környékei olcsóbbak albérlet téren?

Figyelt kérdés

Természetesen nem a 8. ker re gondoltam. És nem is valami nagyon külső kerületre. Mit ajánlanátok melyik kerületeket érdemes nézegetni, ami rendesebb kerület és nincs is nagyon kinn, és az albérlet árak se az egekben.


Persze tökéletes csak a mesékben van ezt én is tudom, de én nem ismerem BP et, csak kevés részét, szóval nem tudom hol nézelődjek.



2015. nov. 29. 19:23
1 2
 11/12 kovpet ***** válasza:

"Pl Csepel az milyen környék?"


Csepel nagy. Akkora mint egy város. Vannak jobb és rosszabb részei. A közepe olyan, mint Budapest közepe: forgalmas, hangosabb, de sok minden van és jó a közlekedés.

A széle meg szebb, nyugisabb, de nyilván több idő kell ahhoz, hogy bejuss a munkahelyedre.

2015. nov. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nincs baj csepellel, a 11. kerületbe átérsz kb. fél óra alatt. Gyere el, nézz szét... nem véletlen, hogy aki egyszer odaköltözött, utána nem akar elmenni. A híre meg le van szarva, teljesen alaptalan. Lepra részek az ötkerben is vannak.
2015. dec. 9. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!