Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Bútorozott, vagy bútorozatlan...

Bútorozott, vagy bútorozatlan albérletre van nagyobb kereslet? Érdemes százezreket rákölteni egy üres lakásra, és bútorozottként kiadni?

Figyelt kérdés
2015. dec. 8. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nagyobb a kereslet bútorozottra. A diákoknak is olyan kell.
2015. dec. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Én a bútorzatlant szeretem .Mert a ócska 100 éves bútorokkal adják ki .Hosszú távon is jobb a saját bútor saját ágy :D.
2015. dec. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 xswerdy ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy ki a megcélzott ügyfélkör. Diákok bútorozottat keresnek. Ha családnak adod ki, akkor lehet érdekes a bútorozatlan variáció. Aki a saját bútorával költözik, az valószínüleg hosszútávú bérlő lesz.
2015. dec. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Svédországban azt láttam hogy a beépített egész falas gardrób és konyha szekrény volt benne + lámpák. Amúgy passz, ha ez segít.
2015. dec. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg attól függ, kinek adod ki.

Bútorozatlanul talán nehezebb kiadni, viszont általában hosszabb távra sikerül. Azért az alap, beépített bútorzat legyen meg, lehetőleg minél jobb állapotban.

Bútorozottan könnyebb kiadni, de tipikusan olyanok veszik ki, akik ritkán maradnak évekig. Diákok, fiatalok, elváltak.

Szerintem nem éri meg rákölteni. Annyival többért nem tudod bútorozottan se kiadni. Innen-onnan összeszedett bútorokkal meg inkább ne rendezd be, maximum úgy hirdesd meg, hogy igény szerint bútorozottan is ki lehet venni.

2015. dec. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha idősebb csoport a célzott, akkor bútorozatlanul érdemes kiadni. Ha fiatalok, akkor bútorozva, viszont akkor érdemes ehhez igazítani a bútorzatot is, illetve a lakás felépítéséhez.

A konyha, fürdőszoba bútor, illetve előszobafal részemről jó ha van, szerintem ezek alap dolgok. A többi rád van bízva. Én megpróbálnám üresen kiadni. Ha nem megy, még mindig megpróbálhatod bútorozva. Avagy hirdethetsz úgy, hogy "megbeszélés szerint akár bútorozva is".

2015. dec. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ kinek. Sok esetben diákként is elég lehet a félig bútorozott - így az alapdarabok megvannak, de nem kell a tulaj összes rohadt kacatját bámulni + nyugodtan lehet változtatni is.


Felnőtt családos emberek viszont szinte csak bútorozatlant keresnek.


Hozzátenném azt is, hogy én inkább hosszútávra pároknak adnék ki lakást, mint diákoknak 1-2 évekre. És természetesen bútorozatlanul. Megbízhatóbbak, és kisebb a kockázat.

2015. dec. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
16%
Ne bérelj,hanem vegyél,és akkor minden meg van oldva
2016. jan. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mi több mint egy éve költöztünk albérletbe, bútorozottan vettük ki, csak a háztartási eszközök (mosógép, hűtő stb.) nem voltak benne. Mivel nagyon olcsó volt így kivettük de jobban szerettük volna ha új bútorok lettek volna benne. De teljesen jó az ülőgarnitúra, a szekrénysor is pazar nincs semmi baja. Igen attól függ hogy van-e bútorotok vagy hogy az albiban milyen a bútor. Ha van lehetőségetek akkor nézzétek meg személyesen is :)
2016. jan. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!