Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Egy férfi számára miért...

Egy férfi számára miért sokkal nehezebb az albérletkeresés?

Figyelt kérdés
Mindenhová lányokat akarnak ami picit is olcsóbb vagy jobb hely...
2015. dec. 30. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi férfinak adtuk ki, nem volt nemi kikötés, lakótársnak már más kérdés, ha valaki lánnyal akar lakni inkább, az szíve joga.
2015. dec. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A lányokat sokszor - alaptalanul - takarosabbnak, problémamentesnek tartják. Nekünk sem könnyű azért, ki kell szűrnünk azokat a hirdetőket, akiknél természetben kellene fizetni a lakásért.
2015. dec. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2#

Ezzel vitáznék. Manapság szerintem már több az igénytelen lány mint az igénytelen fiú.

2015. dec. 30. 22:45
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem épp ezért írta, hogy alaptalanul tartják annak :)
2015. dec. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Valóban, de ennek ellenére mégis csak lányt keresnek a jobb helyekre.

Persze, egy főbérlőnő úgy van vele, hogy lányt akar maga mellé és az egyetemista lányok is lányt szeretnének nem fiút aki utána rájuk akar majd mászni. És persze ott vannak még a férfi főbérlők/albérlők akik pedig azért akarnak lányt mert remélik, hogy természetben is hozzájárul a lakbérfizetéshez.


Ám mindenezek engem nem nagyon vigasztalnak. :D

2015. dec. 30. 23:10
 6/6 anonim válasza:
minket nem nagyon szokott érdekelni milyen neműnek adjuk ki... de azt el kell mondjam h ha nő intézi az egészet abból hatalmas galibák és még nagyobb pofátlanságok szoktak származni (nekem ez jár sokszor ez a jelszó)
2016. júl. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!