Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Milyen feelingű egy kozos...

Milyen feelingű egy kozos albérlet haverokkal?

Figyelt kérdés
Olyan mint ahogy a különböző sitcomok (pl Agymenok, HIMYM, Jóbarátok, Dokik, stb) is ábrázolják? Egesznap szórakozás, pizzazas, mulatás, videojatekozas, stb? Valaki aki mar személyesen volt ilyen helyzetben?
2016. jan. 11. 23:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nos, a valóélet más, mint a tv. Ha olyan haverokkal költözöl össze, akikkel egésznap megy a szórakozás, pizzázás, mulatás, videójátékozás, akkor a következő fog történni:


1. A szomszédok kurvära utálni fognak titeket és előbb-utóbb elérik, hogy bekussoljatok, vagy kitegyen a bérbeadó.

2. Előbb-utóbb a dolgok elkezdenek elmászni és önálló életre kelni, mert az ÉLET nem a mulatásról meg a videojátékozásról szól, de ha mégis úgy éled, egy idő után rádrohad minden

3. A legjobb haverokkal is gond lesz, ha folyton a te budi papírodat használják, meg a te mosóporodat, ha ők alig főznek, de a te kajádat kizabálják a hűtőből stb. Folyton ott dekkol majd valamelyiknek a nője, mégse fizet többet, meg amúgy se vagy kíváncsi arra, hogy minden éjjel kefélnek a másik szobába, ha neked másnap korán kell kelni és ők részegen buliznak, vagy te részegen mulatnál és videójátékoznál a másik meg aludna stb. Közös lónak túros a háta még a haverokkal is.


Egyetlen előnye van: Ha valamilyen okból nem tudsz vagy nem akarsz otthon lakni a szüleiddel, akkor olcsóbb, mintha egyedül élnél (kivéve, ha mindenedet felzabálják és elhasználják, pocsékolják a vizet és az áramot de egyenlő részkre osztva fizetitek a rezsit stb.) és ha esetleg anyukád szigorú, zsarnok, magdi néni stb. akkor nem kérdezi meg, hogy hol voltál és hova mégy.

2016. jan. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan rossz, de közös nappali nem szokott lenni, max a konyhában lehet közösen eltölteni az időt - van ahol a konyha ehhez túl kicsi, belvárosi lakásokban azért van hogy elég. Nagyon meg kell gondolni kivel költözik össze az ember. Én több működő példát is láttam erre.
2016. jan. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én imádtam, tényleg olyan volt mint a sorozatokban.
2016. jan. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!