Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hogy érdemes Lipótvárosból...

Hogy érdemes Lipótvárosból költözni?

Figyelt kérdés

V. kerület Falk Miksa utcából szeretnénk költözni szombat délelőtt. A probléma, hogy minden parkoló foglalt rendszeresen így a költöztetőknek nehéz helyet találni.


Van erre bármi megoldás, hogy legyen fix helyük ha jönnek?



2016. febr. 13. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
A kozelben lakunk, nemreg par butor helyet cserelt a ket lakasunk kozott. A ceg autoja az ut kozepen allt meg es dinamikusan pakoltam. :) tudok adni elerhetoseget, ha gondolod.:)
2016. febr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja igen, ami meg fontos, csekkold le, nehogy aznap valami tünti legyen a parlamentnél.
2016. febr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
foglald a helyet 2 autóval..
2016. febr. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, természetesen nem pakoltamot akartam írni, hanem pakoltakot.:)) nem én pakoltam nagy pocival a kanapét.:)
2016. febr. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs elérhető közelségben kocsi (nekem nincs, család pedig egri). Persze szerintem egy parkolóhely elég csak hátulról kell bedobálni a cuccokat.


A gyorspakolás sem megoldás, sok-sok nagyméretű/ nehéz bútorról van szó (mosógép, szekrények, ágyak) :(

2016. febr. 14. 17:26
 6/7 anonim ***** válasza:
figyelj, akkor szerintem hívj fel egy céget (akár most is) és kérdezz rá, hogy működik ez. nyilván nemcsak rákospalotáról költöztetnek normafára, hanem a belvárosból is.
2016. febr. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

egy autó hely nem elég egy teherautónak.

Én költöztettem anno, az 5. kerület nagyon durva parkolásilag, volt hogy több száz métert cipeltük a cuccot, így ha nem foglalt 2 helyet a tulaj,el sem vállaltuk.

Sőt valahova behajtási engedély is kell..

2016. febr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!