Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szerintetek hol és hogyan...

Szerintetek hol és hogyan érdemes (hatékonyan) albérleti lehetőségek után kutatni?

Figyelt kérdés

Nagyon sürgős lenne egy Budapesti albérlet, de sajnos nem nagyon tudom hol érdemes keresgélni.. Az alberlet.hu-t ismerem, de már vagy kiveszik mindet mire hozzám eljut, vagy már 1000-en látták és valószínűleg okkal nem vették ki..

Ti hol kerestek/kerestetek jó (és lehetőleg nem drága) albérleteket?



2016. jan. 21. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:
2016. jan. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rengeteg van jófogáson keress rá ott könnyű találni de ha olcsót akarsz akkor szobat keress
2016. jan. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
facebook csoportokban érdemes nézelődni. Viszont felmentek az albérlet árak is, úgyhogy gondold át az igényeidet és az anyagi lehetősègeidet.
2016. jan. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a kérdésedben írt oldalon találtam. Titok annyi, hogy nagyon gyakran kell nézni és ha van friss hirdetés akkor arra lecsapni.
2016. jan. 23. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Petra7502 válasza:
Nekem a BES applikációt ajánlották
2019. jún. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!