Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szerintetek gáz ha egy haverom...

Szerintetek gáz ha egy haverommal egy albérletbe költöznénk?

Figyelt kérdés

Egy régi gyerekkori haverom már több mint 15 éve, más városban él, viszont majd felköltözik, és tervezzük hogy egy albérletet kiveszünk,

csak mert olyan drágák, hogy egyedül nem is tudnám hogy fizetni, elvinné szinte a keresett pénz majdnem az egészét, igy meg 2en azért mégis csak fele-fele arányba sokkal jobban jönne ki. Sokan vannak igy ?


2016. febr. 23. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
9%
Dehogy, legfeljebb összebuzdultok. :)
2016. febr. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Egyáltalán nem gáz, sokan laknak így takarékossági szempontból, persze majd lakva derül ki, hogy mennyire bírjátok elviselni egymást.
2016. febr. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Én egy idegenhez költöztem, aki szobát hirdetett. Megegyeztünk, feleztük a költségeket. Semmi extra, sokan csinálják így.
2016. febr. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pesten rengetegen laknak így. Bár szerintem hosszú távon baráttal nehezebb mint ismeretlennel.
2016. febr. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mint ismeretlennel ? :d na ez hogy jött igy
2016. febr. 25. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!