Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Most fogok egy új albérletbe...

Most fogok egy új albérletbe költözni, de a szomszédnak alufóliából patkó formájú alakzatok vannak a bejárati ajtaja elótt, mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok, most költözünk új albiba a párommal, de mikor mentünk megnézni a lakást, meglepődve tapasztaltaltam, hogy a szomszéd ajtaja elótt alufóliából ,,L" alakban egy kb egy 30cm magas, 25 cm re a Földön elterülő fal van, melyeken kisseb nagyobb ugyancsak alufóliából elhelyezett patkók vannak, mit jelenthet ez?

2015. júl. 22. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
ez érdekes, csak az alufólia volt nem lehet hogy valami patkó alakú bele volt csomagolva?
2015. júl. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nemnormális az ürge.oda ne költözzetek!
2015. júl. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Ne foglalkozz vele.
2015. júl. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Na az ő szomszédjába nem költöznék.
2015. júl. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Első: Nem hiszem h volt benne vmi, nem tapogattam, emeltem meg :D
2015. júl. 22. 22:48
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
akkor már azt is tudod miért eladó a lakás
2015. júl. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy unatkozol és kínodban ilyen kérdéseket gyártasz!
2015. júl. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7/7 Nagyon szépen köszönöm a válaszodat, de sajnos ebben számomra semmi értékelhető nem volt, az hogy úgy van e ahogy te gondolod, a fantáziádra bízom, nekem nem kell senkinek bizonyítanom semmit! További szép napot!
2015. aug. 1. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!