Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mit jelentaz hogy számlaképes...

Mit jelentaz hogy számlaképes albérlet a hirdetésben? Ha nem kérek számlát úgy olcsóbb akkor?

Figyelt kérdés
2016. júl. 27. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Nem hinném , inkább legálisan adja ki közjegyzői szerződéssel , így tud gyorsan intézkedni ha átejtenék stb . Mindenkinek előnyösebb .
2016. júl. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Vannak olyan munkahelyek, amelyek adnak a dolgozóiknak albérleti támogatást, de be kell mutatni a számlát az albérleti dijról. Ilyenkor a lakástulaj adószámot kér és adózik. Általában drágább albérletről van szó. Amúgy meg hivd föl és kérdezd meg hogy számla nélkül olcsóbb-e.
2016. júl. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Nem olcsóbb. Ugyanúgy adózik a bérbeadó akár kérsz számlát, akár nem. Viszont sokan a bérlők közül el tudják számoltatni a lakhatásukat, illetve támogatást kapnak rá, az meg számla nélkül nem megy.
2016. júl. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

azt jelenti, hogy adózik belőle és tud számlát is adni. munkahely, suli, ha kér támogatáshoz.


mi pl így adjuk ki, de mivel a bérlőink nem kérik a számlát, így csak átvételi elismervényt adunk.

2016. júl. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
Mi is így hirdettük, van rá adószámunk, ugye munkahely adhat rá támogatást. Nálunk is bepróbálkoztak ezzel, kb. kiröhögtem őket, attól még nekem bem olcsóbb, ha nem adok számlát, mert akkor is ugyanúgy adózok. Ha nem adóznék nem így hirdettem volna. Sokan keresnek számlás albit, és mivel támogatást kapnak rá, jobb egy drágább számlás mint egy olcsóbb számla nélküli.
2016. júl. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!