Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hívjam egyszerre az érdeklődők...

Hívjam egyszerre az érdeklődőket és licitáltassak vagy egyenként fogadjam őket? Minél többért akarom kiadni

Figyelt kérdés
2016. júl. 30. 09:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%

Hívjad egyszerre őket.

A normálisabb fajta azonnal odébb áll, majd valami hülye meg kiveszi, aki jól lelakja a lakást.

2016. júl. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Miért áll odébb?.
2016. júl. 30. 09:22
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem akkor inkább lődd magasabbra az árat, az szűri a népet. Jobb, ha külön-külön látod őket, jobban rá tudsz figyelni a jelentkezőkre és ha mindenkit megnézel döntesz. Mi legalábbis így csináltuk, jobban jársz egy jó bérlővel adott összegért, mint egy rosszabbal 10 ezerrel többért.
2016. júl. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 MZ.per.X ***** válasza:
84%
Ha valaki odaállna hogy "na akkor licitálj", beintenék neki, és mennék tovább.
2016. júl. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Pedig tavaly így adtuk ki teljesen véletlenül egyik korabban jótt másik kesóbb. Innen az 5 let. Gondoltam ha 10 embert hívok az még tóbbet ra licitalhat így is magas aron kínálom és van kereslet. Magas= piaci
2016. júl. 30. 09:58
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Miért licitálnának??? Ha meg van hirdetve az ingatlan X összegért, s odamegyeke, a tulaj meg elkezdi, hogy licitáljunk, vagy magasabb összeget mond, hát én jönnék ki a lakásból ahol bementem. Meg lenne a véleményem a tulaj korrektségéről. Van elég kínált ingatlan fix emelt áron is.
2016. júl. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Mivel tavaly maguktól licitaltak egymásra a bérlőjelóltek.

Így gondoltam odahívom őket: mondjuk 10 ből 5 foglalózná megkérdezem valaki esetleg ráajánl? És ha igen magatol megy a licit.

Utolso ne felejtsd el hogy nagyon nehez lakast talalni. Napi szinten 20 ember hívott ez 3 nap alatt 60. Ebből 20 van akinek ígértük hogy telefonálhatnak az időpontert hetfőn.a tóbbit elvezettük. Ebből 10 biztosan hív

2016. júl. 30. 11:05
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
Aha, azért közöld velük a licit lehetőségét is, ne menjenek hiába... képzeld nem felejtem el milyen most az ingatlanpiac, talán jobban is tudom, mint te.
2016. júl. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
Bocs, de ha felutaznék 250 kmről, és ott közölnéd, hogy na, aki többet ajánl, azé, kb képen törölnélek, pedig soha nem ütöttem meg senkit.
2016. júl. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A legböszmébb Feri ***** válasza:
57%

Koma, te is teherbe vernéd a női felmenőidet ötszáz forintért...

Figyelj, lassan írom, hogy megértsd: az idő ritka kincs. Ha az én időmmel szórakoznál, nem tennéd ki az ablakba, amit a pofázmányodra kapnál. Szóval gondold végig, mennyiért akarod kiadni az óladat, és hívj oda EGY embert. Ha szimpatikus, egyezzetek meg, oszt nem kell egymást meg még X embert hülyíteni.

Komolyan szórakozni akarsz 10 emberrel? te nem vagy normális.

2016. júl. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!