Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Megéri a 8. kerületben lakást...

Megéri a 8. kerületben lakást bérelni? Práter utca, lakótelep.

Figyelt kérdés

Eddig csak ezt a lakást találtuk alkalmasnak. Tényleg olyan rossz környék ez, mint ahogy elhiresült?

Milyen tapasztalaitok vannak? bérelnétek ott lakást?

Sürgősen szükségünk van lakásra, ezért hezitálunk nagyon. Minden tanácsot szívesen fogadok.


2016. aug. 5. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted a cigókat, akkor megéri.

De menj oda nézd meg saját szemeddel, Te fogsz ott lakni..

2016. aug. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem kötöttek belém mert 190/110 vagyok meg nincs is az a balf.sz formám, amíg be nem tévedtem a Práter utcába, ott 2 perc kellett hozzá. Lehet hogy egyedi eset. De biztos nem költöznék oda.
2016. aug. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Laktam arrafelé, gondoltam, majd óvatos leszek stb. Aha, mindegy mikor mész ki az utcára, reggel vagy este, vagy napközben, a nyócker az nyócker marad. Ott vannak a buszokon,a villamosokon, csoportban az utcákon, nem mennek arrébb, hogy elférj, méregetnek, nézik, mi van a kezedben, ki vagy stb.

Futottam már haza edzésről is.


Szóval, hogy megéri-e, szerintem nem. De ha olcsó lakást talátlál és nincs más lehetőséged,a kkor menj oda. CSak mindig legyél készenlétben.

2016. aug. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, végül nem vállaltuk be. :)
2016. aug. 20. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!