Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hogy keressek biztosan jó...

Hogy keressek biztosan jó albérlőt?

Figyelt kérdés

A mellettünk lévő lakásból költözik az ott lakó, és új albérlő kéne. (az udvar közös)


De félő, hogy valaki olyan kerül ide (nem én vagyok a tulaj, de ők rám bízták, hisz én élek "közösen" majd valakivel), akivel esetleg nem lehet kijönni.


Annyi "lehetséges" emberke volt már, de senki nem volt kicsi sem megfelelő.


Talán a legolcsóbb albérletek egyikéről van szó, de mégis nagyon bonyodalmas.


Aki jártas ebben, tudna nekem tanácsot adni?


2016. aug. 6. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Talán mert túl olcsó. Az ár megszűri az embereket. Kérjetek reális bérleti díjat.
2016. aug. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
De az is lehet, te vagy túl igényes. A diákokkal mi a gond?
2016. aug. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Válasszatok mérnök vagy orvos hallgatót, azoknak nincs ideje bulizni.
2016. aug. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mennyibe kerül az albi, mekkora a hely? Van a közelében valami? Csak érdekel. Én most 70 nm-ért fizetek 90-et és ezen a környéken olcsónak számít.
2016. aug. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi jelent neked, hogy senki sincs, aki kicsit megfelelő lenne? Te most a közös udvaros lakásod mellett levőbe, albérlőnek nagy havert, cimborát keresel vagy esetleg nyelvtantanárt?
2016. aug. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Simán megszűrheted te is, elbeszélgetsz velük, ránézésre is meg lehet mondani, hogy akarsz-e mellette lakni. (Előítélet, ez van.)

Diákokkal mi a baj? Egy egyetemista nem sok vizet zavarna szerintem, főleg ha a főbérlővel közös az udvar.

Én is albérletet keresek,mert egyszerűen nincs annyi kollégiumi férőhely mint ahányra szükség lenne. Hirdesd egyetemistáknak!:)

2016. aug. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!