Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szerintetek ciki ha egy 25...

Szerintetek ciki ha egy 25 évessel mennek a szülei albérlet nézőbe?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek, mindenképpen el akarnak jönni kiválasztani a megfelelő lakást, beszélgetni a tulajjal. Mivel anyagilag fognak támogatni ( teljes munkaidőben dolgozom de csak 110 ezret keresek) ezért nem rázhatom le őket. De mégis félek hogy így aztán senki nem adja ki a lakását, ha ilyen önállótlannak tűnök, hogy velük megyek.
2016. aug. 13. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Nem ciki. Az én fiam kb. ugyanilyen korú volt, amikor az első lakását megvette és egem is elvitt a mustrára. Azóta a 4. lakásában él és mindegyiknél elvitt, hogy én is nézzem meg vétel előtt. Több szem többet lát. Az idősebbnek és általában a másik embernek mindig van olyan megfigyelése, amit a lakást vásárló észre sem vett vagy nem figyelt fel rá.
2016. aug. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Ha a tulaj látja, hogy biztos háttered van, szerintem szívesebben adja ki a lakást neked.
2016. aug. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%
Én inkább egyedül mennék. Te életed te lakásod igaz ha ök is belefizetnek hát az necces. De mondd, hogy a barátnőddel mennél inkább.
2016. aug. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Az a ciki ahogyan gondolkodsz!
2016. aug. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Most nem csak az anyagiak miatt kell erre gondolni. Nem árt ha a szüleid is mennek, egyrészt lehet ők észreveszik a lakáson azt amit te nem, és lehet azért is mennek mert ha épp látják hogy a lakással sok gond van, akkor közöljék veled hogy inkább nézzél mást, mert az a lakás nem megbízható, vagy éppen a tulaj lehet hogy átverne vagy kihasználna ha egyedül mennél. Én nővéremmel is mentek a szüleink amikor ő 24 évesen ment lakásokat nézni. Persze ez jól is jött mert az első amit tesóm kinézett ott nő volt a tulaj, de a lakáson annyi hibát lehetett látni ami kiette volna őt a vagyonából, pedig saját pénzből fizette volna a bérleti díjat meg minden mást. elektromos hibája nem volt, de rosszul zárt az erkély ajtó, az egyik csapból csepegett a víz. A bojler külső ránézésre is meglehetett mondani hogy egy elhanyagolt áramzabáló az egész ami akár életveszélyes is lehetett volna.
2016. aug. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ciki és hamis ez mondás:

"Több szem többet lát!"

Ráadásul a szülőknek több tapasztalatuk is van.

2016. aug. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

Mikor mi eladtuk a lakásunk a vevő hozta az egész családját. A nagyapa a tetőt vizsgálta az apa a falakat, az anya a kertet stb.

Fura volt először, de jól tették. Egyrészt mint mondták több szem többet lát, másrészt huszon évesen nem sok tapasztalata van az embernek általában ilyennel kapcsolatban

2016. aug. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mikor kiadtam az albérletemet akkor is a fiú aki ki akarta venni hozta a szüleit, egyáltalán nem volt furcsa.
2016. aug. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%

Amikor mi 40 évesen lakást vettünk, vittük a 70 éves apukámat... hát mindent észrevett, mindenre rákérdezett. De úgy, hogy a tulajok már vele tárgyaltak...pedig mi fizettük ám a lakást! És nagyon klassz lakást sikerült vennünk végül.


Egyáltalán nem ciki ha viszed a szüleidet, Te érzed majd az előnyét, ha jól sikerül albérletet választani. Ők már bizonyára vásároltak lakást, felújitottak lakást, stb. Észrevesznek olyasmit, amire Te rá se nézel. Fiatalkori hiuság, amit érzel.

2016. aug. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki, mi is 30 évesen vittük az apukámat több lakásba is megnézni vétel előtt. Ez egy fontos döntés, jó kikérni mások véleményét, főleg ha a szülők pénzelnek is ebben a projektben.
2016. aug. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!