Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Én és a párom + 2-2 lány egy...

Én és a párom + 2-2 lány egy 3 szobás albérletbe miért ne muködhetne csak azért mert a párom 'fiuból van'? 19L

Figyelt kérdés
Idén egyetemre megyek, a párom elhatározta, hogy velem fog tartani amint rendbe jön anyagilag, mivel 300km re leszünk egymástól ősztől.Ő dolgozni szeretne majd a városba. De a jelenlegi munkahelye itthon elég jó fizetést nyujt. Mindössze egyetlen egy személy volt akit ismertem, igy hozzá társultam és az ő társaságához. A lányok azonban nem egyeztek bele, hogy később a párom is odaköltözzön hozzám az albérletbe. Elég rosszul esett, főleg hogy az ismerősom ismeri a páromat, éstudja, hogy senkinek nem ártana, megbízható és ki lehet vele jönni. Ezért a többi lány is ellenezte,a szuleikkel együtt, mert hát 'FIU'A lakásban van 3 kulönbeáratu szoba tehát nem latna oket oltozés közben sem,mindnekinek meglesz a magán szférája... Sokan azt mondjaak, azért ellenezik, mert egyikőjüknek sem volt még barátja, és ezért nem értik meg... A párom nem akarja hogy egyedül legyek addig amíg ő utánnam nem tud jönni, ami amugy lehet egy évig is eltarthat. A helyzet persze anyagilag igy kedvező. Mi erről a véleményetek? Egyetértetek a leendő lakótársaimmal vagy Ti sem bánnátok, ha egy ellenkezőnemu lenne a lakásba amugy teljesen kulön?

2016. aug. 15. 16:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
6 fő egy helyen sok , 4 is . A csajok amúgy is összefognak eleinte ellened majd egymást is csesztetik . Aztán nem tudni hogy az összeszokás után nem e versenyt hülyítenék a srácot vagy idővel behajolna neki egy egy ... Keressetek mást ez eleve egy tűzfészek .
2016. aug. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen amint el tud jönni a párom, elmegyünk teljesen külön. Csak az a baj, hogy mondtam nekik hogy velük maradok, de ha piszkálni fognak, és nem hagynak nyugton, akkor szerintetek sem lesz köcsögség otthagyni őket? Már kezdem azt érezni, hogy jobb lett volna teljesen idegenekkel össze beszélni.
2016. aug. 15. 17:01
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, az is lehet, hogy nem te leszel az első, aki otthagyja a társaságot. Az egyetemi lakótársak kifejezetten változó csoport. Mikor már ott leszel, akkor látod, hogy egyáltalán jó-e a lakás, mennyire van közel az egyetemhez, milyen a közlekedés. Mikor már ott leszel, simán a faliújságon is találhatsz sokkal közelebbi, sokkal olcsóbb albérletet. Új barátaid lesznek, új ismerősök, és minden változik. 6 ember egy lakásba, akik épp csak felületes ismerősök, vagy barátok, de sosem laktak együtt. Ebből jó nem fog kisülni, és simán lehet, hogy a következő hónapban már változnak a lakótársak.

És egy fiú 5 lány mellé? Nem gondolhatod komolyan! Lehet, hogy 3 szoba van, de a konyha és a fürdő közös, és nem zárhatod be a párod a szobába! Nagyon-nagyon rossz ötlet.

Költözz be, de ne ígérj semmit! Kipróbálod, tetszik, nem tetszik. Ha nem tetszik, majd találsz mást. Tudod hány ezer albérlet van egy egyetemi városban??? Ráadásul ősszel már az árak is lejjebb mennek, nyáron a legmagasabbak, mert az elsősök bármit kifizetnek, hisz nem tudják hova menjenek, hol keressenek albérletet. Költözz be, kezd el az egyetemet, és ha nem tetszik bármi a lakásban (hely, közlekedés, lakótársak), akkor nézelődj!

2016. aug. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
5 lány plusz egy fiú - ez működésképtelen, teljesen igaza van a csajoknak. Egyébként 6 személy egy fürdőszobára és wc-re és tűzhelyre igencsak simulékony és összehangolt társaságöt igényel... lesznek ott gondok.
2016. aug. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%

Teljesen megértem a lakótársaidat. Pár egyszerű és őszinte példa, miért rossz ez nekik:

- +1 ember aki a wc-t használja, gondolom így is eléggé zavarjátok ott egymást

- +1 ember a konyhába

- +1 ember akit kerülgetni kell

- ezentúl hallgathatnák minden este a dugásotokat (ne hidd azt, hogy nem hallatszik át rohadtul, bármilyen halkan is csináljátok)


Nem az a baj, hogy lány meg fiú él együtt, ez bőven működőképes, az a baj, hogy egy 3 szobás lakásban már annyian lesztek így mint az oroszok.

2016. aug. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

fiúból van???

egy fiú a lányokkal közös lakásban???


jézusom, hány évesek vagytok?

Mert nem 19-nek, hanem inkább 12-nek tűntök.

ha már a saját lábadra állsz, albérletben laksz, nagykorú vagy, akkor ez így "kicsit" vicces.

2016. aug. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

Ne költözzön oda,hacsak nem akarsz vele szakítani.

5 lány kikészíti idegileg, nem bírja majd a hisztit meg az áskálódást.

Mellesleg meg 5 lány 1 lakásban akkora retket csinál, hogy azt kevés férfi viseli hosszú távon.... na meg folyamatosan foglalják a fürdőt, wc-t.

2016. aug. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Először is- 2 furdő van, csak a konyha lenne teljesen közös.

Másodszor, az igaz hogy fogalmunk sincs milyen egy albérleten osztozni, mert mindannyian elsőévesek leszünk (kiveve a baratomat, aki mellesleg még ugysem költözne be)

Harmadszor- miért lennék én a gyerekes, egyikben sem merult fel az, hogy netan sokan lennénk, mindegyikőjük azért ellenezte mert fiú és hát istenem, még rájuk megy...

De a legjobb megoldás akkor az, ha majd elmegyünk külön :)

Köszönöm a válaszokat!

2016. aug. 16. 07:17
 9/13 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem ez kínzás lenne a párod oldaláról nézve.


Én 1,5 évig laktam albérletben, 5 lánnyal. Iszonyat retket csináltak, én se vagyok tisztaságmániás, de mikor mások helyett kell mosogatni, meg otthagyják a használt tampont a kád szélén az azért kiveri a biztosítékot. Iszonyatosan felidegesítettek mindig, ez azt eredményezte, hogy az alapból békés természetem átváltott frusztráltba és ezt a barátom is megérezte, mikor kéthetente hétvégén meglátogatott. És ez a három napos együttlét is majdnem szétzilálta a kapcsolatunkat, mert mikor jött, akkor sem tudtam lazítani, hiszen a 4 zavaró tényező folyamatosan egy lakásban volt velünk, és ugyanúgy bombázták a teret az élhetetlen stílusukkal.

2016. aug. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Amúgy ezt én is hallottam (általában lányoktól), hogy horror több lánnyal együtt élni. Sokszor ők is felhozták ezt a tampon/tiszta vér minden témát.


Egyetemen koliban is elég végignézni pár szobát, általánosságban szerintem a lányok által lakottak sokkal rendetlenebbek. Mondjuk ez valószínűleg részben azért is van, mert sokkal több cuccuk van.

2016. aug. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!