Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Én és a párom + 2-2 lány egy...

Én és a párom + 2-2 lány egy 3 szobás albérletbe miért ne muködhetne csak azért mert a párom 'fiuból van'? 19L

Figyelt kérdés
Idén egyetemre megyek, a párom elhatározta, hogy velem fog tartani amint rendbe jön anyagilag, mivel 300km re leszünk egymástól ősztől.Ő dolgozni szeretne majd a városba. De a jelenlegi munkahelye itthon elég jó fizetést nyujt. Mindössze egyetlen egy személy volt akit ismertem, igy hozzá társultam és az ő társaságához. A lányok azonban nem egyeztek bele, hogy később a párom is odaköltözzön hozzám az albérletbe. Elég rosszul esett, főleg hogy az ismerősom ismeri a páromat, éstudja, hogy senkinek nem ártana, megbízható és ki lehet vele jönni. Ezért a többi lány is ellenezte,a szuleikkel együtt, mert hát 'FIU'A lakásban van 3 kulönbeáratu szoba tehát nem latna oket oltozés közben sem,mindnekinek meglesz a magán szférája... Sokan azt mondjaak, azért ellenezik, mert egyikőjüknek sem volt még barátja, és ezért nem értik meg... A párom nem akarja hogy egyedül legyek addig amíg ő utánnam nem tud jönni, ami amugy lehet egy évig is eltarthat. A helyzet persze anyagilag igy kedvező. Mi erről a véleményetek? Egyetértetek a leendő lakótársaimmal vagy Ti sem bánnátok, ha egy ellenkezőnemu lenne a lakásba amugy teljesen kulön?

2016. aug. 15. 16:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem több cucc kérdés. Évekig jártam koliba, a páromhoz sose volt retkes a wc, szemben mikor lányokkal laktam, mindig ottmarad nagydolog után a féknyom....

És elég ciki helyzet volt, mikor az ember nem csekkolja a budit, hogy vajon épp most ki sz@rt csíkosat és éppen jön egy váratlan vendég akinek el kell mennie mosdóba..

2016. aug. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Az utolsó háromnak is köszönöm a válaszát.:) A párom is felhivta rá a figyelmem, hogy a lányok roszabbak mint a fiuk ilyen téren(okés énis lány vagyok es nem vagyok sem szent sem rend- és tisztaságmániás, de mégis azért mindennek van egy határa) sőt ő sem ellenezné, ha majd inkább fiukkal költöznénk össze, ha majd utánam jön. Bármi történhet, ugy ahogy mondta az első néhány válaszoló.
2016. aug. 16. 18:08
 13/13 anonim ***** válasza:

Én abból az oldalból közelíteném meg, hogy a lànyok lànyokkal való együttélésre készültek. Én sem élnék szívesen egy idegen férfival. Csak nézd azt, hogy egy nő előtt nyugodtan kijössz törölközőben a fürdőből, kiszaladhatsz fehérneműbe. Nyàron nagy melegbe kiszaladhatsz mosdóba egy bugyiba és toppba, vagy van aki egész nap elvan abba. Na ezeket nem teheted egy idegen férfi előtt. És sok màs dolgot sem.

És vehetjük azt az oldalàt, hogy sok férfi nem viselné el ennyi nő természetét, és arra ràmehet a kapcsolat.

Ez a felàllàs egyik félnek sem egészséges.

2016. aug. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!