Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ti együtt mossátok a ruháitoka...

Ti együtt mossátok a ruháitokat a lakótárséval?

Figyelt kérdés
Vagy mindenki mossa külön, a saját dolgait?

2016. aug. 20. 09:42
 1/2 anonim válasza:
100%

megbeszélés es bizalom kerdese


laktam együtt ket lannyal, elso pillanattol atvallaltak tőlem, kvázi "mostak rám" nehogy veletlenul elb..szam a mosógepet :) /30F

2016. aug. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Regi lakotarsakkal kozosen mostunk, de a mostaniakkal inkabb kulon. Nekem jobban tetszett, mikor heti egyszer osszegyujtottuk a ruhakat es jol megpakoltuk a gepet. Kevesebb vizet, aramot meg mosoport hasznaltunk, raadasul minden szinu ruhat azonnal ki tudtam mosni. Most meg azert 3 feher poloval es 5 par zoknival csak nem inditok el egy mosast. Ilyenkor van az, hogy napokig kerdezgetem a tobbieket, hatha valaki vegre raszanja magat, hogy feher ruhakat mossunk. A farmer nadragokkal is nagyon vagany, mikor 4-en 2 napon belul 3 mosast inditunk el, pedig egyszerre is kimoshattuk volna.
2016. szept. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!