Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Van aki albérletben lakik...

Van aki albérletben lakik Veszprémben, Székesfehérváron vagy Győrben?

Figyelt kérdés
Látok 60-70k+rezsiért pár kiadó lakást, de zömük 100k vagy afelett van. Mennyire reálisak ezek az árak ill. jónak/rossznak mondhatók ?
2016. okt. 8. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Veszprémben nem vagyok ismerős.Győrben azért magasak az árak,mert ott az Audi gyár.Székesfehérváron pedig az IBM és a főváros közelsége nyomja meg asz árakat.Ha 60-70ért találsz ezen a 2 helyen albit,az már olcsónak számít.Mi is Fehérváron lakunk albiban.
2016. okt. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Ha valaki képbe van még írjon.
2016. okt. 8. 17:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Győrben 80+rezsiért kapsz 2 szobás panelt ami normális hely lakni.

Új épitésű vagy belvároshoz közeli drágább.

Ami árban ez alatt van az már gyanús, házrész vagy rosszabb környéken ház, problémás szomszédsággal.

2016. okt. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fehérváron nem az IBM dobja meg az albérletárakat, hanem az, hogy az országos átlag kétszeresét lehet megkeresni a város vállalatainál (ilyen az IBM is, a Denso, a Harmann, A Grundfos, a Köfém stb)
2016. okt. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
67%

Ha győrbe keresel albérletet a facebookon vannak ilyen csoportok ott lehet olcsóbbakat találni.

Az ügynökségeket kerüld el mert attól drágább a havi díj.

2016. okt. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A három város közül én Székesfehérvárt ajánlom. Hajdú-Biharból költöztem ide 2012-ben. Ismerősöm, aki Győrben lakik, rosszabb véleménnyel van a városról, mint én Fehérvárról.

Ha kíváncsi vagy, kifejtem a véleményemet bővebben.

2016. okt. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!