Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » A főbérlőm úgy állította be a...

A főbérlőm úgy állította be a gázt, hogy nem jön csak langyos víz. Mi oka van erre?

Figyelt kérdés
Eddig mindig jött rendesen forró víz, most meg hogy kezdődne el a tél ő beállította langyosra, szétszedte az egész szerkezetet meg minden, tehát nem tudunk hozzányúlni. Mi ezzel a célja, miért éri ez meg neki?
2016. okt. 8. 17:45
1 2
 11/18 A legböszmébb Feri ***** válasza:
93%

Ezt én sem értem.

A tulajdonosnak pont k..vára semmi közze hozzá, hogy mennyi vizet / gázt / áramot fogyasztasz. A fogyasztást te fizeted. Akár órákon keresztül is zuhanyozhatsz, ha jólesik.

Mondd meg neki, hogy takarodjon felcsavarni azt a kettőberakott kazánt.

2016. okt. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
76%

Persze, mindenkinek szövegértelmezési problémái vannak, egyedül ő a villamos... S biztosan nem üldözési mániás :DD

Egyáltalán, milyen főbérlő??? Kevés főbérlő van manapság, tulajdonos annál inkább. S qrvára nem mindegy a kérdésed szempontjából, fix rezsit vagy fogyasztás szerint fizetsz, akkor talán kitudnánk találni vajh' mi lenne a "főbérlő" célja. Még egyszer; inkább a tulajnak szólj, fázol a zuhany alatt!

2016. okt. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Fixet fizetünk + fűtés. Csak télen van tehát plusz kiadás a várhatón felül.
2016. okt. 8. 21:09
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
S gondolom együtt éltek a tulajdonossal? Szóval csak beszálltok egy bizonyos részig a fűtésben? Mert akkor érthető, a kevesebb rezsi miatt állítgatja a kazánt.
2016. okt. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Igen, együttélünk vele, szóval ő is szív emiatt, de én inkább fizetnék többet mintsem fagyoskodjak tusolás közben.
2016. okt. 8. 21:39
 16/18 anonim ***** válasza:
85%

" de én inkább fizetnék többet mintsem fagyoskodjak tusolás közben."


Oké, de ezt hiába mondod nekünk, mi nem fogjuk tudni feltekerni a hőfokot a gázkazánodon. Miért nem a tulajnak mondod el ezt?

2016. okt. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
52%

"de én inkább fizetnék többet mintsem fagyoskodjak tusolás közben"

Mennyi ilyet hallottam már, ezt hangozatja mindenki addig amig nem kell fizetni. Ha kell akkor meg jön az értetlenség és kifogások.

Amúgy szuper hogy a 15. hozzászólásnál már lehet tudni mi is a helyzet valójában. Ez is sokat elárul.

2016. okt. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Te is funkcionális analfabéta vagy, de elmagyarázom: ugyanannyit szeretnék fizetni meleg vízzel együtt, mint eddig, ha marad a jelenlegi állapot, akkor kevesebbre jövünk ki. De meleg víz nélkül. Értem?
2016. okt. 10. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!