Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » XIII. Angyalföld (Üteg utca...

XIII. Angyalföld (Üteg utca és környéke) milyen környék?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Vidékről költöznék Budapestre néhány hónapra, és rendkívül olcsó megoldást találtam az ottani árakhoz képest. A XIII.kerületben az Üteg utcában van. Arra lennék kíváncsi, milyen környék az? Google Street wiewen megnéztem az utcát és a környéket, de az alapján nem lehet képet kapni róla, ezért érdekelne olyanok válasza, akik ismerik a környéket. Köszi

2016. nov. 26. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Angyalföld nem a legjobb helyek közé tartozik, de azon belül ez az utca még jó helyen van. Amik gázosabbak, azok a vasúttal határos részek.
2016. nov. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az változatos környék, előfordulnak olyan háztömbök ahol nagy létszámú szociálisan terhelt családok határozzák meg az átlagos kultúráltság szintjét.
2016. nov. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

"Angyalföld nem a legjobb helyek közé tartozik" ??? Ekkora hülyeséget! Angyalföld rohadt nagy kerület, változatos részekkel (Lipótváros, Vizafogó, Marina-part, kertváros stb.), dinamikusan fejlődik, egyre kevesebb a lepukkant rész. Az Üteg utca, ahol Te olcsó megoldást találtál, a 10 emeletes házas rész lehet. Nyugis környék, bár tipikus pesti lakótelepi hangulata van. Közel a Béke tér, 14-es villamos, Árpád-híd, 1-es villamos, rendelő, kórház, posta, minden.

A lakás bármilyen lehet, ez a leírásodból nem derül ki, de ha olcsó, akkor tudod: olcsó húsnak híg a leve...

Mindenesetre a környéktől nem kell félned.

Írja ezt egy olyan, aki bár nem a lakótelepen lakik, de réges-rég óta ismeri a környéket, a közelben lakik és nem csak "hallomásból" formál véleményt.

2016. nov. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


#3: Nem lakásról van szó, Nóra szállóban lehet hosszabb távra bérelni szobát saját fürdővel meg minikonyhával. Szezontól függően 45 vagy 50ezer az 1személyes szoba egy hónapra. Ennyiért max albérletben lehet kivenni szobát rezsi nélkül. És ott még osztozni kell a fürdőn, konyhán... Ezért találtam ezt jó megoldásnak. Persze, nem egy Hiltonra számítok! :D Csak fontosnak tartottam, hogy érdeklődjek a környékről, mert ha veszélyes lenne, inkább keresnék mást.

2016. nov. 28. 14:41
 5/7 A kérdező kommentje:
Javítok, 55.000-65.000 (rosszul emlékeztem)
2016. nov. 28. 14:49
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem egy rossz környék. Nyugodtan mehetsz.
2016. nov. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Andrey7711 válasza:
Az egykori "Tripolis" déli vége, lepra hely. Lehangoló, szürke utcák, sivár környezet, tele arrogáns prolikkal.
2019. márc. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!