Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Vannak, léteznek olyan emberek...

Vannak, léteznek olyan emberek, akikkel jövő Május, Június környékén össze lehetne költözni albérletbe?

Figyelt kérdés
Dolgos, megbízható, rendszerető emberek után vadászok. Bp, 9.kerület jönne szóba.Munkám ott van, ezért szeretnék oda költözni. Igazából nekem csak egy szobára lenne szükségem. Többi közös volna(fürdő, konyha)

2016. dec. 11. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hűűha kérdező! Ezzel beletrafáltál! Nem a kérdéseddel van a gond, sőt le a kalappal a bátor,agilis kérdéseddel! (még akár én is jelentkeznék....)


Hanem: "jövő Május, Június.." Addig még a világ is megfordul 5-ször! :)) Olyan távoli az időpont, olyan irreális, olyan felgyorsult világot élünk, hogy napról-napra változik a helyzet...


Ma van munkád,...holnap nincs,....van albérlet....nincs albérlet...kirúgnak...nem rúgnak. Összevesznek emberek, elköltöznek...csődbe mennek...új munkahely...stb....stb.


Akkor érdemes kiírnod ilyet,ha mondjuk 1 héten belül keresel erre a célra embereket! :)) De ez csak az én véleményem, lehet vannak, akik máshogy gondolják! :))

2016. dec. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, de a kérdés az volt hogy léteznek e megbízható emberek hosszútávú, közös életre?!
2016. dec. 11. 18:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha május-júniusIG kellett volna, akkor elgondolkoztam volna kicsit.
2016. dec. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!