Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Miért nincsenek normális...

Miért nincsenek normális albérletek?

Figyelt kérdés

Azt már megszoktam, hogy 70+rezsi alatt nem találni semmit sem a többség meg 110 körül Debrecen környékén.De ha már ennyi pénzt elkérnek egy 40nmes lyukért, olyan nagy csoda lenne ha nem a leggusztsutalanabb módon lenne berendezve?


3 stílus van.


A klasszikus proli 60 éves bútorok, az ágyba legalább két ember már belehallt, minden barna és por színű a képeket látva érezni a mosdatlan öregember szagot. Ez és a következő sítlus nagyjábol raktárként tekint az albérletre, ahol pénzért megengedi, hogy ott lakjanak mások. Ha véletlen saját bútort vinnék el vagyok utasítva, mert dédimamó komodját nem tudja elhelyezni az illető, utcára meg csak nem kerülhet, igaz.


A második az ektlektikus ami nagyjábol abból áll, hogy be van még random módon rakva néhány oda nem illő színű kanapé amitől ránézésre elkezd viszketni a säggem. Plusz pár értelmezhtetelen életidegen dísz a falon, hogy kuulabbnak tünjön a lakás. Illetve ujjabban néhány 10 évesnél fiatalabb szekrénysor is található ezeken a helyeken, ugyan csak vicces színfoltot képezve a kavalkádban.


A 3. az a ritkaságszámba menő albérlet amelyből első ránézésre még otthon is vállhat, igaz gyakolratilag megfizethetetlen áron.



2016. dec. 19. 13:35
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Na példáúl ez a surmó mentalitás az amiről beszélek. Kontextusból félmondatot kiemelve...

Szal igen, ha az a normál ami te vagy, akkor én helikopter vagyok, mert ilyet nem csinálok.


Saját magadat le szivasd ha már nem ismered be, hogy ostoba vagy.

2016. dec. 22. 11:57
 12/14 anonim ***** válasza:
51%
Pedig igaza van a 10-esnek. Szerinted mindenki hülye. Az is, aki kiadja a lakást, az is, aki bérli. Akkor?
2016. dec. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Mindenhol irtam h vannak kivételek


Másrészt ha az alberlők osszaszarják azt a lakást amit a tulaj kretén módjára "gondoz". Akkor igen mindenki hülye. Engem nem zavar ha én ezért helikopter vagyok.

2016. dec. 23. 11:13
 14/14 anonim ***** válasza:
87%

Bocs, nem olvastam el végig.

Én tulaj részről írok.

Azt hogy a fenébe írjam a szerződésbe, hogy ha lemész a pizzafutárhoz, ne hagyd résnyire nyitva az ajtót, ha zuhanyzol ne a csempe fölötti festett részt vizezd be, hanem magadat, a használt tampont ne feljetsd már hétvégére ott a fürdőszoba szőnyegen, a nyílászárókat meg ne csak félig csukd be, mert elromlik/beázunk.


Ha hiszed, ha nem két hónapnyi válogatás után döntöttem ennél a bérlőnél, mert ő tűnt a legjobbnak...

Most hetente megfordul a fejembe, hogy kivágom a francba.


Nem kell azt hinni, hogy a tulajnak annyira szuper dolog ez.

2016. dec. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!