Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Gáz egy albérletben lakni...

Gáz egy albérletben lakni testvérrel fősuli alatt?

Figyelt kérdés
2016. dec. 26. 15:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nem
2016. dec. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Én pl. nagyon szívesen laktam volna a testvéremmel, ha lett volna átfedés az egyetemi éveink között. Persze attól függ, milyen a viszonyotok.
2016. dec. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Jó a viszonyunk, bár ő fiú, én lány,ő már ott lakik egy ideje. Nyilván külön szobánk lenne. Azért kérdezem, mert egy ismerős megszólta ,hogy ez szerinte "nem egészséges" és gáz. Én eddig ilyenre nem is gondoltam.
2016. dec. 26. 19:56
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Nincs vele semmi gond!
2016. dec. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz.

Őszintén, amikor megláttam a kérdést rögtön fintorogtam egyet, hogy ugyan kinek jut ilyen eszébe. :D

2016. dec. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Most nem azért, hogy öreg papás prédikációt tartsak, de haver, örülj, hogy fedél van a fejetek felett, és ha ügyes vagy, a leendő diplomáddal kedvező(bb) élethelyzetbe jutsz! Én már láttam értelmes hajléktalant, aki állandóan olvasott, még én hordtam neki a könyveket, próbálta rendben tartani a padot, a kis "mikrokörnyezetét", aztán egy este nem bugyolálta be kellően magát, és jött egy cudar fagy. Azóta nézem az elárvult padot, ahogy a villamos elhúz a Fehérvári úton. Nem azt mondom, hogy add le az igényeidet a béka segge alá, de vadkapitalizmus van, ha nem vennéd észre, és megesz vacsorára, ha nem vigyázol...
2016. dec. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Albérlet előtt is külön szobátok volt, egy fedél alatt gondolom. Szerintem nem gáz.
2016. dec. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom ahogyan ti, köszönöm a választ. Csak kicsit elbizonytalanított, mert egy olyan ember mondta akinek adok a szavára és nem is értettem miért mondja ezt.
2016. dec. 27. 23:20
 9/12 anonim válasza:
100%
Én imádnám, ha az öcsémmel együtt lakhatnék albérletben, de sajnos ő túl fiatal, így mire ő odakerül, én végzek a második diplomámmal is. Plusz én együtt élek a párommal, de ha nem így lenne, szerintem tényleg klassz lenne a tesómmal. Gondolj bele, ahogy fentebb is írták, eddig is együtt laktatok amíg ő nem költözött el. Egészségesnek meg egy olyan lakótárs nem egészséges, aki megkeseríti a mindennapjaidat.
2016. dec. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem, sőt... tök nagy előny ha az ember ismerőssel bútorozhat össze, nem vadidegenekkel. Aki károg az vagy irigy, vagy szimplán csak hülye.
2016. dec. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!