Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ti kivennétek olyan albérletet...

Ti kivennétek olyan albérletet ahol nincs hűtő meg mosógép?

Figyelt kérdés
Nem is értem hogy e két létfontosságú cucc hiányában hogy lehet igy kiadni lakást? Mert ha nincs fotel meg dohányzóasztal azt lesz*rom, de hűtő és mosógép...?!
2016. dec. 27. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Én inkább üres albérletet veszek ki, mint egy "gépesítettet". Nem te vagy a célcsoport, ilyen egyszerű. Nem tetszik, nem veszed ki.
2016. dec. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 wonderfulDay for pie válasza:
91%
Végülis tényleg vannak akik albérletben élnek (nem csak ideiglenesen, hanem min. 10-20 évig), nekik megvannak a saját bútoraik, nekik hátrány a telepakolt lakás.
2016. dec. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Mért hagyjon benne mosógépet? Ha elromlik elvárják, hogy megcsináltassa vagy újat vegyen. Márpedig el fog romlani mert nem vigyáznak rá.

Hozzanak maguknak, ha elromlik az ő gondjuk.

2016. dec. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Laktam ilyenben is, olyanban is... :)

A mosógép nekem viszonylag alap, de eleinte nem válogathattam, mert másnak adtál volna az állást s akkoriban más volt a helyzet a munkaerőpiacon. Sokáig kézzel mostam csóró kezdő programozóként :D Kezem, ugye, volt.

Hűtő nélküli lakásom is volt, persze azonnal vettem egy kicsit.

2016. dec. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Nekünk mindenünk volt,így mindig tök üres albit kerestünk. Volt olyan ahol háborúból vissza maradt gépek voltak (azért rosszat nem szeretnék a pénztárcámnak a brutál villanyszámlákkal) a tulaj grimaszkodott egy sort,hogy neki azokat most azokat el kell vinni oda ahova akarja,de a lakásból el.
2016. dec. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kétféle albérlet van, bútorozott (és gépesített), meg bútorozatlan. Akinek van saját bútora, hűtőgépe, mosógépe, az nyilván bútorozatlant fog keresni, akinek meg nincs semmije, az meg bútorozottat.
2016. dec. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak ilyet voltam hajlandó kivenni mert nem kell más mocska. És ha később költözök nyilván viszem a sajátom a saját házamba nem veszek újat ha nincs baja.

A más gépével az abaj hogyha elromlik a te hibád és nem te döntöd el mit teszel vele. A sajátoddal igen. Plusz később ha költözöl abból is adódhat gond ha nem a bérbeadó által elvárt állapotban adod át a gépeket.

2016. dec. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én részben bútorozottba költöztem, ott nem volt hűtő, na bumm... vettem egyet és legalább elmondhattam, hogy az össz vagyonomat képezi már egy hűtő. :D Aztán szépen lassan vettem magamnak egy ágyat, éjjeli szekrényt, komódot, tv-t, kanapét, stb. Hónapról hónapra összejöttek a dolgok úgy, hogy mostmár ha költöznöm kéne csak is bútorozatlan lakást keresnék!

Mosógépet is szívesebben vennék egyet, minthogy azt használjam ami ott van. Ha kéthetente nincs kimosva ecetes főzőmosással olyan büdös lesz, hogy eltudnám hányni magam tőle, pedig folyamatosan nyitva van.

Az előző lakó nem tudom mit csinált vele, de hiába pucoltam ki az egészet (tiszta penész volt, a szűrője tele), még mindig bűzölög sokszor. Ki akar ilyen gépben ruhát mosni?

2016. dec. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
41%

Mért vegyen a tulaj mosógépet meg hűtőt egy albérlőnek? Az albérlő meg nem vigyáz rá úgyse, nem takarítja stb., minden felmerülő költség a tulajt érintené ezzel kapcsolatban, nem éri meg.

Az albérlő hozza szépen a saját kis hűtőjét, mosógépét, és feleljen ő érte, ne nekem kelljen azt is takarítani meg javíttatni.

2017. jan. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mit nem értesz morci?

Ki lehet adni bárhogy, üresen is. Ki is veszik.

2017. jan. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!