Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Menyire jellemző mostanában,...

Menyire jellemző mostanában, hogy 3 havi kauciót kérnek egy albérlet esetén?

Figyelt kérdés

2017. jan. 1. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég szokatlan, csak különleges esetekben indokolt.

Pl. hallottam olyanról, hogy nagyon baráti áron adták ki a lakást, ezért két havi kaució nem sokat ért volna. Vagy olyanról, hogy kutyát azzal a feltétellel engedtek tartani, hogy emelt kauciót fizet a bérlő.

2017. jan. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Mi 3 havit kértünk, az ügyvédünk javasolta, hogy ennyit kérjünk. Pici a lakás, de a gépek, bútorok, amik benne vannak, mind drágább, újszerű, jó minűségű holmik. A berendezés értéke 10-szerese a kauciónak.
2017. jan. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld kéz! :-)
2017. jan. 1. 20:22
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Inkább kéthavi kaució a jellemző, de ha a lakás tényleg nagyobb értékű, vagy visztek kutyát, vagy a tulajnak rossz tapasztalatai vannak vagy csak simán paranoiás, akkor simán lehet 3 is.
2017. jan. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Megesik hogy 3 havit akar valaki elkérni.


Van aki úgymond "jogosan", mint ahogy fent írták, nagyon jó lakás, új búrotok, nagy érték.


De volt már olyan, hogy rosszindulatú tulaj ebből akart hirtelen pénzt szerezni, én meg közöltem hogy nem megvenni akarom a lakást.

2017. jan. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mosonmagyaróváron átlag 3 havit kèrnek, mèg az üres lakásra is! Èn vettem inkább egy lakást, mert a törlesztèse is olcsóbb, mint a havi albèrleti díj!!! Pofátlanul sokat kèrnek! 38nm kiadó 110-èrt! De 440-et kell lerakni a beköltözèshez! Vicc az egèsz! Csak egy hálószoba bútor van benne!
2017. jan. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!