Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » A Fiam szeretne albérletet...

A Fiam szeretne albérletet keresni, de a munkája miatt sajnos elég nehezen tud ingatlanokat nézni, főleg Budapesten, mert az neki nagyon messze van?

Figyelt kérdés
Ezért én is szoktam neki segíteni, csak mi meg vidéken lakunk, ezért nagyon nehéz eljutni a fővárosba. Minden héten sok telefont bonyolítunk le, de jó lenne, ha átfogóan lehetne kezelni ezt a helyzetet: mivel sok lakásban még lakik bérlő és csak bizonyos napokon lehet megnézni egy egy lakást, sőt, még az is előfordult, hogy az Intercityn hívtak fel, hogy már nem aktuális a lakásbérlés. Kérdem én, attól, hogy ha vasárnap költöznek ki, szombaton miért nem lehet megnézni? És miért nem tudták meg mondani, hogy még se lesz jó? És sokszor az ember azt se tudja, hogy kiadó-e még a lakás. Szóval jó volna valahogy ezeket a bérleti dolgokat egy helyen kezelni, mert nyugdíjasként elfáradt az ember. Köszönöm, S. né B-H. Klára

2017. jan. 26. 01:29
 1/7 anonim válasza:
100%
Mi a kérdés?
2017. jan. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legcélravezetőbb az volna, ha néhány napot az adot városban töltenétek, mondjuk egy hostelben, ahol van wifi vagy hoztok magatokkal vmi netes elérést. Ahogy felkerül egy hirdetés, lehet hívni, megnézni, szerződni.
2017. jan. 26. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
adot=adott
2017. jan. 26. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Ez mi volt? Sajnáljunk hogy szegény milyen nehéz lehet neked?

Nem alkalmazkodik hozzád a világ? Micsoda pimaszság.

2017. jan. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nehany napra fel kell utazni es akkor egesz nap tudtok lakasokat nezegetni. Meg mindig olcsobb par napra megszallni, mint folyamatosan utazgatni. Eleve erdemes 2 havi lakberrel elindulni, mert a jo lakasok nagyon hamar elkelnek.
2017. jan. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nehany napra fel kell utazni es akkor egesz nap tudtok lakasokat nezegetni. Meg mindig olcsobb par napra megszallni, mint folyamatosan utazgatni. Eleve erdemes 2 havi lakberrel elindulni, mert a jo lakasok nagyon hamar elkelnek. A tulaj pedig nem fog arra varni, hogy hazamenj a penzert es vagy visszajossz, vagy nem, mikor a masik azonnal ki is venne.
2017. jan. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi pár évvel ezelőtt a hirdetés megjelenését követően kb 3 órán belül kiadtuk a lakásunkat!
2017. jan. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!