Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mire lehet számítani a népszín...

Mire lehet számítani a népszínház utcában?

Figyelt kérdés
8. kerületbe készülök költözni párommal és rehabilitáció ide vagy oda, elég sok rosszat hallok róla. Ott lakók esetleg tudnak valamit mondani a környékről?

2017. febr. 6. 21:30
 1/7 anonim válasza:
2017. febr. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na bazz xD ez nagy :D
2017. febr. 9. 20:11
 3/7 anonim válasza:
Nem egy Rózsadomb, és éjjel időnként elég sok színesbőrű mászkál arra, valamint a köztisztasággal is akadnak itt-ott gondok, de ha ezt megszokod, akkor élhető. Én úgy jöttem ide albérletbe, hogy átmeneti megoldásnak, addig vagyok itt, amíg nem találok jobbat, ilyen célra megfelelő, de hosszútávra már nem költöznék ide...
2017. febr. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

45 éve lakom a Kálvária téren! Sokat változott a közbiztonság pozitívan.Legsűrűbben bekamerázott kerület!

Autólopások,feltörések gyakorlatilag megszüntek! Ok! van még mit javítani Pl.Diószegi utca ,de ott van rendőrörs!

Sok kerület közbiztonságilag mögötte van! közlekedése nagyon jó! És folyik a kerület rehabilitácioja,ami új építésű lakásokat jelent,ami azt jelenti,hogy a kétes elemek amik úgysem fizetőképesek kiköltöztetik!

2017. febr. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Én egy utcával beljebb lakom, a Népszínházzal párhuzamosan. Semmi gondom nincs vele. Kamerázva van, a belső utcákban is járnak rendőrök. Hallottam viszont, hogy aki a sarkon lakik (a Népszínházén), rendszeresen fenyegetik a kapun kilépőket, kérnek cigit, telefont, pénzt...

7 órától viszont kezd veszélyes lenni, előjönnek a tipikus para emberek. A kisebb utcákba nem nagyon jönnek be.

Vigyázz azért, hogy ki látja majd a kapukódodat, és mindig zárd az ajtót. Fordult már elő, hogy idegenek jöttek be a lépcsőházba, és "vártak valakire".

Van ott egy orvosi rendelő, kapitányság, jó a közlekedés, és izgalmas. Nyáron lehet az ablakban ülve hallgatni a cigányok drámáját.

Én szeretek itt lakni, mindig történik valami.

2017. febr. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A kérdező vagyok. Azóta oda költöztem és tényleg nagyobb a füstje mint a lángja. Annyi szent hogy ébernek kell lenni, de élhető. A "tesók" drámázása pedig kifejezetten szórakoztató tud lenni. Eddig legjobb az volt amikor két középkorú nő ordibált egymással: az egyik minden k@rvának lehordta a másikat, mire az azzal vágott vissza, hogy "az én uram legalább nem lett öngyilkos hogy ne kelljen elviselnie" :D
2017. szept. 27. 17:25
 7/7 anonim ***** válasza:

De ezek szerintem amit itt leírtok nem csak a Népszínház utcára érvényes hanem kb az egész körútra, nem?

Ha végigmész akár csak a 4-es 6-ossal, esetleg leszállsz pár helyen, akkor végig, MINDENHOL hajléktalanok, fura, félőrülten magukban üvöltöző emberek, bűz, szemét, kukában turkáló emberek stb. van. Nem hiszen hogy mondjuk a Nyugati jobb környék lenne, hiába az a 6. kerülethez tartozik, nem a "rettegett" 8.hoz.

2018. febr. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!