Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ti is szóvá tennétek ha a...

Ti is szóvá tennétek ha a lakótársatok barátnője a heti 7 napból 6-ot ott töltene?

Figyelt kérdés
Szerintem illene beszállnia a rezsibe, ha már ott fürdik, mos, főz stb. Takarítani nem szokott amúgy, mindenhol ott a mocsok utána...
2017. febr. 12. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
igen, szóvá tenném! pláne ha 50-50% a rezsi, mert miért én fizessem a lakótárs barátnőjének a rezsijét is.
2017. febr. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen szólnék a rezsiért, meg azért is, hogy mocskot hagy. Ez nem is lehetne kérdés!

Ha nem tudtok dűlőre jutni, lakótársat kell váltani!

2017. febr. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szólnék a tulajnak is!!
2017. febr. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne. Én vagyok az albérletben úgymond a legújabb, hárman vagyunk. Attól tartok ha ilyesmit szóvá teszek kiutálnának. Ilyen esetben milyen megoldás okoz számomra a legkevesebb kárt? Mert nyilvánvaló hogy amit a kérdező leírt az abszurd és a lakás tulajának is szólnék... de abban sem vagyok biztos hogy a tulajt érdekelné egyáltalán, mondván hogy amíg ő megkapja a pénzt neki mindegy.
2017. febr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Tévedsz, mert egyáltalán nem mindegy a tulajnak, hogy hányan használják a lakását!

Ha többen vannak, hamarabb lakják le.

Amúgy neked sem mindegy, hogy más csajának a rezsijét is te fizeted.

Azt a pénzt másra is tudnád költeni.


Pl. most télen kb. 60.000 Ft a havi rezsi.

Ha felesben fizetitek, akkor 30 ezer Ft fejenként.

Ha a csaj is fizetné a sajátját, akkor csak 20ezer Ft/fő lenne.

Vagyis havonta 10.000 Ft-al járulsz hozzá a kis ingyenélő csaj rezsijéhez, azaz ennyit dobálsz ki az ablakon.

2017. febr. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!