Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Egyedül,100ezer ft-os fizetésb...

Egyedül,100ezer ft-os fizetésből lehetetlen fizetni egy albérletet?

Figyelt kérdés

2017. máj. 12. 13:14
1 2
 11/11 anonim válasza:

Olvasom a válaszokat, de olyan szomorú, hogy egyedül senki nem tud és akar különköltözni az anyagiak miatt. Én éltem lakótársakkal, de nem jó. Pláne, ha ismeretlenekkel költözöl össze, nem barátokkal. Aki azt mondja, hogy spórolj amíg lehet, szobát vegyél ki... Én is erre hallgattam, de nem éreztem jól magam, mert tudtam, mindig külön akartam menni :) És a pénz nem igazán boldogított, hogy feladom amit szeretnék, a pénzért. Mióta külön mentem, boldogan megyek haza.

De sajnos nem értem, hogy hogyan lehet ilyen fizetésekhez ilyen albérlet árakat kitalálni.

Igaz én külföldön élek, de a fizetésem feléből megvan az egyszobás albérlet rezsivel, nagyon jó helyen, fullra felszerelve, berendezve... Nem úgy mint otthon, sokszor lomtalanítás kinézetű lakásokat hirdetnek.

2017. máj. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!