Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » 2 éve lakom albérletben, de...

2 éve lakom albérletben, de még mindig annyira idegen a lakás. Miért?

Figyelt kérdés
Hétvégén hazajövök ugyan, de 2 év alatt egyszerűen nem tudtam megszokni. Ahogy belépek a lakásba/szobába alig várom, hogy menjek már el. Miért nem tudom megszokni?
2017. máj. 15. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Ennek semmi köze ahhoz, hogy albérlet vagy a sajátod.

Vagy fizikai oka van , mint pl túl hangos, túl hideg, vagy más problémája van.

Vagy lelki oka van, és még nagyon kötödsz a szülöi házhoz vagy az elözö otthonodhoz. vagy nagyon egyedül érzed magadat ott ahol most vagy.

2017. máj. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Szerintem egy albi soha nem lesz olyan mintha a lakásod lenne. Próbáld meg berendezni, olyan dolgokkal körbe rakni, amik pozitívak számodra, Pepcoban ,Ikeaban, Kik-ben nagyon jó dolgok vannak. De ha nagyon idegennek érzed és van hozzá esetleg kedved, szeretsz változtatni és lehetőséged is van akár új albit is nézhetsz :) Én most a 6. kerületben lakok, előtte a 11-ben voltam. Itt is jól érzem magamat, de azért nagyon hiányzik a régi, ez ilyen.
2017. máj. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyszeruen nem tudok berendezni. Pici a szoba es zsufolt. 1 nagy egybe szekreny van, benne egy 180 cm hosszu agy es epp annyi helyem van, hogy jarkaljak. Ezenkivul egyik sarokban 1 szamitogepasztal szekkel a masikban 1 ajto. Es tele van a szoba.
2017. máj. 15. 11:43
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mit vársz? Én is laktam kis lyukban, mindössze az volt az alvóhelyem, sosem kötődtem hozzá. De a sokkal jobb helyekhez sem, de anyámmal is 25 évig laktam egy lakásban úgy, hogy nem szerettem ott. A hétvégi házunk, vályogból és fürdőszoba nélkül... Na, ott otthon és boldog voltam.

Egyéni, kinek mitől otthon egy hely...

2017. máj. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Albérlet sosem lesz otthon. Mindig ott lebeg, hogy bármikor 1 hónap múlva takarodnod kell.
2017. máj. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!