Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Aki nem a szülővárosában...

Aki nem a szülővárosában lakik albérletben, az hogy szokott egyik albiból a másikba költözni?

Figyelt kérdés

Most 3 évet laktam egy helyen, de menni kell tulajdonosváltás miatt. És most nézem, hogy van itt saját ágyam, matracom, forgós székem, több zsákra való ruháim és (tan)könyveim, porszívó amit én vettem, stb-stb. (Most csak a legnagyobbakat/-nehezebbeket akartam írni, de még hosszú lenne a lista)


Ezeket hogy vigyem el innen az új helyre amit majd találunk?


Feltételezve, hogy a családod sem autókázik párszáz km-t csak azért, hogy sok-sok fuvarral átvigye a cuccaidat egyik helyről a másikra

23/F


2017. máj. 22. 23:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
74%
Hol lax?
2017. máj. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Szegeden
2017. máj. 23. 12:36
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

10

Volt olyan érzésem, hogy ingyen szeretnéd megoldani. Ez okozza a problémát.

Mire számítottál, valaki felajánlja hogy elcuccol?

2017. máj. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

13:

Nem, nem ingyen. Mondjuk 5 ezret simán adnék valakinek, aki autóval vállalja hogy rászán pár órát és néhány fuvart. Ha lenne közeli jó barátom itt a városban kocsival, neki is adnék ennyit, nem engedném hogy ingyen csinálja.

2017. máj. 23. 13:57
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
14: csak az ágyhoz kell fuvar, a többi személyautóban elfér.Amikor vásárolsz, már akkor végig kell godolni,hogy majd költözni kell vele, és csak olyat szabad venni, aminek az elköltöztetését meg is tudod oldani. Pl. matracot vagy fotelágyat célszerűbb lett volna venni ebben a helyzerben, mint ágyat. Vagy bútorozott lakásba költözni,ahova nem kell venni semmit.
2017. máj. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
5 ezerért par óra idő, meg autó meg benzin? Almodj királylány
2017. máj. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

15: Rendben, de ez már csak utólag okosság, akkor is ha én mondtam volna. Ez most nem segít konkrétan hogy tudom/tudod régen egyszer mit kellett volna máshogy csinálni.


16. Te miért nem viselkedsz normálisan? A valóságban is így beszélsz az emberekkel? (Előző oldali válaszod alapján is) Én végig normális maradtam, az első oldali piszkálódások után is.

Arról nem is beszélek hogy én is tudom ez egy jelképesebb összeg, de már volt szó hogy nem hivatásos költöztetőt keresek.

2017. máj. 23. 17:29
 18/20 anonim ***** válasza:
17: Hát eladhatod az ágyat pl.
2017. máj. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
17: Mennyiért vetted az ágyat meg ezt az összes berendezést, bútort, és mennyi idő alatt?
2017. máj. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha Székesfehérvárt mond, még el is cuccolom ingyen, én meg épp barátokat gyűjtök, mert mind elment külföldre...
2017. máj. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!