Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Népszínház utcai albérlet?

Népszínház utcai albérlet?

Figyelt kérdés
Olcsó albérletre bukkantam Pesten, a legendás Népszínház utcában, de nem ismerek a környéket. Mennyire veszélyes/gáz mostanában? Saját tapasztalatokra lennék kíváncsi!

2017. jún. 7. 18:06
 1/7 anonim válasza:
100%
Nem véletlenül olcsó. Nagyon zajos és koszos, még mindig nem egy jó környék.
2017. jún. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2017. jún. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát...


Köszi, és neked is, #2, az előbb olvastam és valahogy nem győzött meg

2017. jún. 7. 18:42
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
2# vagyok. Nem laktam még ott, de néha el kellet arra mennem... Nappal is nagyon gáz alakok vannak ott. Én sötétedés után be nem tenném a lábamat arra a helyre, méghogy lakni ott... :S
2017. jún. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

Az a környék a város egyik segglyuka.

Lakott, meg most is lakik arra haverom, szóval én is megfordulok arrafelé, de a lényeget tőlük tudom. Ne vegyél ott ki lakást.

Persze a Hős utcához képest még így is maga a kánaán :)

2017. jún. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%

Be van kamerazva az utca , gyakran járnak a rendőrök. Jó a közlekedés.

Én inkább a házat néznem meg , milyenek a bentlakók, szomszédok.

Rendszeresen, évek óta jarok ejjel, hajnalban is a kerületben, soha nem volt még incidensem.

2017. jún. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én 3 évig voltam Népszínház utca lakos, így azt tudom mondani eléggé ismerem a helyet. A lakásuk az udvarra nézett így ha hazaértem, csend és nyugalom fogadott, illetve a házban nem volt roma lakos, összességében normális lakóközösségünk volt.


Ami jó: - közlekedés; itt a Blaha, 37,28-as villamos és a 99-es busz végállomása, biciklivel is közel van a belváros

- viszonylag olcsó volt (75k lakbér 1,5 szobás lakásért, bár ez a tulajtól függ mennyi)

- CBA, Lidl, dohánybolt, kínai, posta, antikvárium benzinkút, Teleki piac, M4 megálló stb utcában ; 2 bokszterem is van a közelben


Ami nem tetszett: - az utca koszos páran WC-nek használják, általában sok az alkesz és csöves, akik előszeretettel ordítoznak, hőbörögnek az utcán;

- sok kellemetlen alak lézeng itt, főleg a McDonalds előtt esténként, egyszer 2 roma fiatal 500ft-ot akart kérni tőlem egyikük késsel a kezében de simán megfordultam és lefutottam őket :D

Más atrocitás nem ért és viszonylag gyakran járőröznek a zsaruk, gyanús alakokat igazoltatják stb. de ha pl férfi létedre 45kg vagy akkor jóval nagyobb az esélye hogy bekóstolnak.


Szerintem ha a lakás rendben van és a ház lakóközössége is oké, akkor érdemes komolyan fontolóra venni.

2017. jún. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!