Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ha kibérelek egy garázst,...

Ha kibérelek egy garázst, köteles vagyok rendeltetésszerűen használni?

Figyelt kérdés
Beleköthet abba a tulaj, ha nem autónak kell a helység? Egyrészt tároló lenne, mert egy panelban élek és sokminden nem fér el a lakáshoz tartozó tárolónkban. Pl autógumik, biciklik. Másrészt lenne benne valami ülő alkalmatosság, és néha oda járnánk este iszogatni, beszélgetni.
2017. jún. 8. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Én ha tulaj lennék pont nem érdekelne, hogy mire használod, amíg nekem nem okozol vele gondot.
2017. jún. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

A panelek mellet lévő kicsi beton garázs sorokra gondolsz?

Szerintem sem érdekli a tulajt, hogy mit csináltok ott amíg nem okoztok valamilyen problémát... Pl.: túl hangosan érzitek jól magatokat pár sör után a haverokkal.

2017. jún. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Kibérelted,arra használod amire akarod,csak az állaga ne romoljon ezzel .Amig másokat nem zavartok azzal,hogy ott szórakoztok,azt is lehet .
2017. jún. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
A szerződésbe le lesz írva, hogy mit csinálhatsz és mit nem.
2017. jún. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%

Hacsak nem különösen autista a tulaj, akkor nem érdekli mit csinálsz ott ADDIG AMÍG MÁST NEM ZAVARSZ.

Szóval lehet ott békésen iszogatni, csak üvöltözni nem, meg szemetelni az utcára.

Lehet barkácsolni, csak ne éjjel meg hajnalban flexelj :D

És ne csessz szét semmit.

2017. jún. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Én is béreltem garázst. Bútoroknak. Senkit nem érdekelt, mit tartok benne.
2017. jún. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%

Nem értem, hogy miért keresed a konfliktust??!

Ezt esetleg a tulajjal kellene megbeszélned! NEMDE?!

Azután csodálkozol, ha kiteszi a szűrödet, mert pl. lányok szobáztatására használod.

2017. jún. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 xswerdy ***** válasza:
89%
olyan szerződést már láttam, hogy irodának adták ki az ingatlant, és megtiltották, hogy lakjon ott a bérlő (papíron egyéb helyiség volt, tehát nem lakás)
2017. jún. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!