Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell rendeltetésszerűen...

Hogyan kell rendeltetésszerűen használni egy usb töltő kábel?

Figyelt kérdés
Nálam max egy hónapig bírja egy kabel. Utána minden baja van. Nagyon könnyedén kicsúszik, (mint ha fullra el lenne kopva), ha arrébb rakom egy fél centivel vagy még kevesebbel akkor nem tölt. Ha valahol hozzá érek nem tölt és be kell "állítani" hogy töltsön. Bármilyen töltővel ez a helyzet. Vettem olyan kábelt is, amin volt garancia, extrém körülményeknek ellenáll, megerősített kábel és csatlakozó, stb. Majdnem 3 ezer volt, de az is tönkre ment 2 hét alatt. Vissza vittem, aztán azt mondták, hogy ok ezt a hibát nem tapasztaltak, holott meg is mutattam. Szóval az sem megoldás ha drága kábelt veszek. Eszembe jutott az is, hogy a telefon a rossz, de akkor a frissen megvett kábellel is rosszban kellene lennie, de nem. Legyen olcsó vagy drága kábel, eleinte mindegyike kifogástalanul működik. Meg a másik, hogy az előző telefonomnál ugyan az a probléma volt. Tehát csak az maradt, hogy én nem tárolom rendesen. Mondjuk az igaz, hogy a táskában van, de hol máshol tarolhatnam és szallithatnam ha nem a táskában. Az esetleg lehet gond, hogy gyakran a zsebemben van (a power bank miatt) de akkor nagyon ügyelnek, hogy ne toredezzen össze-vissza.

2016. szept. 18. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogy lehet egy usb kábelt fél centivel arrébb is bedugni? Szerintem veled valami nagy baj van.
2016. szept. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Fuuuuuuu

Fél van rakva töltőre

És arrébb rakom a telefont fel centivel

Nem érted? Akkor az usb kábel is arrébb kerül. (Nem a töltő alakzatban te; ha arrébb rakom a telefont, vele együtt mozog a kabel is)

2016. szept. 18. 14:27
 3/9 anonim ***** válasza:

Ja értem, bocsi.

Szerintem a telóval van baj. Milyen teló ez pontosan?

2016. szept. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Valami xar alkatrészekből összegányolt teló gondolom.

Nekem is volt ilyen kinai tabim, abból is csuszottvki a kábel. Aztán egyszercsak már nem töltött semmiféle töltővel.

2016. szept. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem xar a telefon. :D

Lenovo p70

2016. szept. 18. 14:37
 6/9 A kérdező kommentje:
Fél éves sincs a telefon, és 2 év gari van rajta.
2016. szept. 18. 14:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Normális, nem gyári szar kábelt kell használni, és de, egy nagy szar ez a telefon, már ne is haragudj :D
2016. szept. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Pedig bizony a telefonnal lesz a probléma, nem gondolhatod, hogy mindig kifogod a hibás USB kábeleket.


Ha még garanciás, akkor vidd vissza, ha meg visszaküldik, hogy nem garanciális hiba, akkor talán valamelyik sarki gsm-ben kibütykölik neked pár ezer forintért. Bár ahogy látom az alaplapra van forrasztva, lehet kicsit drágább lesz.

2016. szept. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Előző telefonommal ugyan ez volt a baj, vissza vittem, válasz egy hónap múlva: " a jelzett hibákat a szervizunkben nem tapasztaltuk"
2016. szept. 18. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!