Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Akik albérletben laknak,...

Akik albérletben laknak, mennyi ideig szoktak ott lakni?

Figyelt kérdés
Tapasztalataim szerint előbb-utóbb elköltöznek, legalábbis nálunk így van.
2017. márc. 5. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Mi akkor költözünk el, ha valami gond van, nem tetszik. Akkor ha lejár a szerződés ami általában egy évre szól, lelépünk. Utoljára egy házat béreltünk, ott négy és fél évig laktunk, és nem költöztünk volna el soha, csak a tulaj szeretett volna beköltözni ezért felmondott nekünk. Szerintem ha a tulaj rugalmas, akkor szívesebben maradnak a bérlők.
2017. márc. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Fatal_3rror_ ***** válasza:
95%

Én évek óta 1 helyen vagyok, fél év megszakítással.


Egyszer azért költöztem el, mert 2-en béreltünk egy szobát, és a szobatársammal nem igazán jöttünk ki.

Az új helyen fél évet voltam, ott azért mondtak fel nekünk, mert a tulaj gyerekei költöztek oda. Pont akkor költözött el az előző "szobatársam" így visszaköltöztem az eredeti helyre és azóta ott is vagyok.

2017. márc. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Én eddig 3x váltottam lakást: 18-23 egyetem, 23-24 első lakás külföldön, eladták így költözni kellett; 24-28 második lakásunk itt, utána pedig építkeztünk.
2017. márc. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Mi 5,5 évet éltünk ugyanabban az albérletben. Saját ház vásárlás miatt költöztünk el.
2017. márc. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

10 éve élek ugyanebben az albérletben.


anyukám is albérletben él, lassan 30 éve.

Szóval, aki nem hitelképes, az így marad. Szerintem n incs ezzel semmi gond, feltéve, ha a nyugdíj lesz olyan magas, hogy lehessen belőle fizetni albérletet. Bár szerintem egy normális idősek otthona sem olcsóbb.

2017. márc. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekünk szintén 10 évig voltak leghosszabb ideig ugyanazok a bérlőink. Az utánuk következők 2-3 évig voltak, a mostani pedig kb. 1 éve van a lakásunkban.

Ha bérlő lennék, én is csak akkor költöznék, ha gond lenne.

2017. márc. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!